9" Tabletler İçin Türkçe Klavyeli USB Stand Deri Tablet Kılıf ve Stand
ürün Kalitesi
Ürün Kullanılabilirliği
Ürün Uyumluluğu
4.8Genel Puan
Okuyucu Puanı: (0 Votes)

9″ Tabletler Türkçe Klavyeli USB Stand Deri Tablet Kılıf ve Stand

(Dark Tabletler İçin 9″ Türkçe Klavyeli USB Stand Deri Tablet Kılıf ve Stand)

 

9” UYUMLU MODELLER (Tablet Markanızı Seçiniz)

Acer, Arnova, Artes, Asus, Avec, Casper, Codegen, Dark, Dente, Everest, Exper, Ezcool, Hi-Level, Hometech, HP, Inca, ME, Mobee, Navitech, Oblio, Onyo, Padopia, Piranha, Polypad, Prestigio, Probook, Quadro, Reeder, Toshiba, Ultrapad, Unitab, Vipad

dk-ac-tbkb701-disgorsel_01

9″ Tablet Uyumlu Türkçe USB Klavyeli Ajanda Tipi Deri Siyah Kılıf ve Stant
Tüm 9″ Tabletler ile Uyumlu, Çift Kat Deri Kaplamalı ve Türkçe Q Klavye’ye Sahip Tablet Kılıfı

9″ Tabletlerde Dokunmatik Notebook Ergonomisi

9″ tabletlerde notebook ergonomisi yaşamanız ve tableti elinizde tutmadan dilediğinizce film izlemeniz, internette gezinmeniz ve kitap okumanız için şık deri ajanda tipi kılıfı hazırladı. Çift köşe lastikli yapısıyla tabletinizi sıkı sıkıya tutacak olan  aynı zamanda diğer klavyeli tablet kılıflarında olmayan Türkçe karakterlere sahiptir. Kapasitif kalem hediyesiyle 9″ tabletinizde dokunmatik notebook ergonomisini yaşayacaksınız.

Kapasitif Kalem Konforu
Klavyeli kılıf tabletinizi kolayca kullanabilmeniz ve her daim şıklığınızı korumanız için kapasitif kalem hediyelidir. Kapasitif kalem daha iyi dokunmatik hassasiyeti sunmak için yuvarlatılmış uç yapısına sahiptir. Elastik, yarı kaygan bu uç yapısı ile ekranınıza zarar vermeden kolay tablet kullanım konforuna ulaşacaksınız. Kullanmadığınızda sağ ve sol bölümde bulunan lastiklere takarak her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tüm 9″ Tabletler ile Uyumlu Yapı

9″ tablet kılıfı hareketli sabitleme sistemi sayesinde tüm 9″ Dark EvoPad modelleri ile tam uyumludur. Bunun yanısıra Asus, Samsung GalaxyTAB, Blackbery Playbook, Piranha, Mobee, Codegen, Hi-Level, Probook gibi farklı marka 9″ tabletler ile kullanılabilir.

Lastikleri ile Sımsıkı Sarar, Düğmeleri Engellemez!
Tablet kılıfı farklı tablet modellerinde düğme erişimlerini kısıtlamadan, kamerayı kapatmadan kullanımın anahtarı olan akılcı 2 köşeden lastik tutuş sistemine sahiptir. Tableti sıkıca tutar ve taşırken sıkıntı yaşatmaz.

Türkçe Karakterlerle En Kolay Tablet Kullanımı

Tablet kılıfının sahip olduğu ince tuşlu USB klavye, Türkçe karakter desteğine sahiptir. Bu sayede sosyal paylaşım sitelerinde, forumlarda, haber kanallarında kolayca yorum yazabilir, Türkçe karakter sıkıntısı çekmeden internette sörf yapabilirsiniz.

Güçlü Çift Katlı Yapı
Tabletinizi yanınızda taşımayı seviyorsanız tabletinizi koruyan yapısı ile klavyeli ajanda kılıf tam size göre. Tablet kılıfı her türlü vurma, çarpma, düşürme gibi dış etkilere karşı koruma için geliştirilmiş çift katlı deri kaplamaya sahiptir. Tabletiniz, Tablet kılıfı ile sürekli güvende olacak.


Stant Konumuyla Maksimum İşlevsellik
Güçlü mıknatısları ile taşırken gövdesine tutunan ayağını açarak tabletinizi masaüstünde laptop gibi kullanabilirsiniz. Mıknatıslı dil ayağa tutunur, ekranınızı kapatmaz. Stant konumunda kolayca film izleyebilir, yazı yazabilir, internette gezinebilirsiniz.
bilgisayar_3701537
Şık Deri Taşıma Kılıfı

Yüksek kaliteli A+ suni deri iç ve dış malzemesi, siyah dikişleri ve güçlü mıknatısları ile tabletinizi dış etkilerden koruyacak ve yanınızda kolayca taşıyacaksınız.

Teknik Özellikler

  • İç ve Dış Yüzey: Yüksek dayanımlı PU deri kaplama
  • Uyumluluk: 9″ 
  • Renk: Siyah
  • Marka : Dark
  • Durumu : Sıfır (Hiç Kullanılmamış)

  • Fiyatı : 15,00TL (Kargo Alıcıya Ait)

  • İrtibat:Hızır Tatoğlu

  • Tel:05336382983  

Yazar Hakkında

İkizdere Web Sitesi Kurucusu ve Yöneticisi.
Sitemizde Reklam Vermek İsteyenler Bu Yönetici İle veya İletişim Bölümünden bizimle İletişime Geçebilir.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.