ÇOCUK EĞİTİMİ

10.04.2018

904 Kişi Okumuş

4 Yorum

ÇOCUK EĞİTİMİ

Çocuk eğitimi kalıplara sığmayacak kadar geniş ve kesinlikle ihmal edilemeyecek kadar önemli bir konudur.Bizler evimize aldığımız elektronik eşyaların ilk önce kullanma kılavuzuna bakarız bilgi edindikten sonra kullamaya başlarız bilgi edindikten sonra kullanmaya başlarız.Takıldığımız yerlerde gerekli yerlerden yardım isteriz.Peki evimize aldığımız eşyalar bu derece önemli iken,çocuklarımızı deneme yoluyla yetiştirmek sizce de yanlış değil mi?

Çocuklarımızın kendilerine olan güveni bir günde oluşmaz ve tek bir şeye bağlı değildir.Anne baba tarafından şekillenir o yüzden çocuğumuzu yetiştirirken çok dikkatli olmalı ve sadece kendimizi değil başka insanların geleceğini de düşünmeliyiz.Unutmamalıyız ki Çocuk kalbi toprak gibidir hangi tohumu atarsak o tohum büyür.  Anne baba  çocuklarını yetiştirirken sözlerinin ve davranışlarının çocuğun gelecekteki hayatını nasıl etkileyeceğini düşünmelidir.

Her nesil bir önceki neslin değerlerini emanet ettiği bir yerdir  Yeni neslin bu değerleri çok iyi koruyup kollaması dileğiyle esenlikle kalın.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

la casa de papel izle