Medyahost Web Hizmetleri / Bilgisayar - İnternet - Web Hizmetleri

Medyahost Web Hizmetleri
Medyahost Web Hizmetleri
Bu içerik 59 kez okundu.
Firma Hakkında

Biz Kimiz?

Medyahost İnternet ve Bilişim Hizmetleri 2010 yılında %100 Türk Sermayesi ile kurulmuş Kurumsal bir Firmadır. Kurulduğu zamandan itibaren Kısa bir süre içerisinde büyük başarı elde etmiş ve müşterilerine güven sağlamış, kaliteli hizmeti süreklı olarak vermeye devam etmiştir. Medyahost İnternet ve Bilişim Hizmetleri'nin kuruluş amacı Tükiye'de ve Dünya'da çok hızlı büyüyen internet ortamında yer alan veya yer almayı düşünen Kurumsal/Bireysel kişilere ait tüm ürünleri ve hizmetleri internet ortamında sorunsuzca barındırmak ve tanıtmaktır. Bünyesinde 10.000+ Web Sitesi barındıran Medyahost İnternet ve Bilişim Hizmetleri müşterileri ile birlikte 18 yıldır hızlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir..

Vizyonumuz

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

GENEL HİZMETLERİMİZ

Web Hosting ( Linux ) Reseller Hosting ( Linux ) Radyo Hosting ( Linux ) Cloud Sanal Sunucular VDS ( Linux & Windows ) Dedicated, Kiralik Sunucu Hizmetleri( Linux & Windows ) Domain Tescili, Transferi SSL ve Özel IP Hizmetleri Danışmanlik Hizmetleri ( Sunucu bakım ve güvenlik ihtiyaçları ) SEO Hizmetleri - Sunucu Optimizasyon Hizmetleri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3Com Baseline Switch 2126-G Gigabit Switch 24 Ports
3Com Baseline Switch 2126-G Gigabit Switch 24 Ports
Cooler Master Hyper T4 İşlemci (Cpu) Soğutucu
Cooler Master Hyper T4 İşlemci (Cpu) Soğutucu