04 Mart 2018'da eklenmiş, 118 kişi görüntülemiş
Tatoğlu Bilişim
Adres : Mustafa paşa mahallesi 746/2 Sokak no 6 Kat 2
Telefon : 0 850 303 79 53
Faks : 0850 303 79 53
E-Posta : mail@tatoglubilisim.com
Websitesi : www.tatoglubilisim.com

Tatoğlu Bilişim

GOLD FİRMA

Tatoğlubilişim, Murat TATOĞLU tarafından kurulan ve kısa zamanda SEO ve internet pazarlama alanında liderliğe aday gösterilen bir şirkettir. Web tasarım ve e-Ticaret sektöründe uzmanlık ile devam eden Tatoğlubilişim  e-ticaret konusunda son derece başarılı stratejiler izleyerek kısa zaman içerisinde bir çek sektöre e-ticaret danışmanlığı yaparak Türkiyenin en büyük yazılımları olan ideasoft ve t-soft eğitim seminerlerinde konuşmacı olarak katılımlar sağlamaktadır.

Bu süreç içerisinde ülkemizin en büyük Seo firması olan Seohocasi & webtures firmasında Seo uzmanı olarak yetkilendirilerek  kendi firmamız da Seo , e-ticaret uzmanı ve Google adwords ( reklam ) uzmanı olarak  çalışma süreçlerimizi devam ettiriyoruz.

Vizyonumuz internet üzerinden alışveriş yapanların ve e-ticaret sitelerinin sayısının her geçen gün arttığı ülkemizde, en az maliyetle doğrudan hedef kitlesine ulaşmak isteyen markalara Avrupa standartlarında ve en etkili SEO ve internet pazarlama hizmetleri sunarak Türkiye ekonomisine artı değer sağlamaktır.

 

Neden Tercih Etmelisiniz?

Tatoğlubilişim, Google adwords ,Seo optimizasyon ve e-ticaret yazılım eğitimleri ve deneyimleri olan, alanında uzmanlaşmış uluslararası odaklı ekibi ile, müşterileri için en son Seo & e-ticaret & Google adwords gelişmelerini ve standartlarını takip eder ve en yüksek kalitede profesyonel hizmeti sunar.

Müşterilerimizin web sitesini sıfırdan kurarak ya da daha önce oluşturulan web sitesinde geliştirmeler yaparak, pazarlama, iyileştirme çalışmalarını  takibimizle kontrollerimize alıyoruz.Tatoğlubilişim ile irtibata geçildiği andan itibaren müşteri odaklı Arz / talep ihtiyaçlarına göre tüm ihtiyaçları yerine getiriyoruz., Website SEO Altyapı Hizmetlerini (İÇ SEO/Uyumluluk), Backlink Paketlerini, Blog Yönetimini, İtibar Yönetimini, Google Hizmetlerini tamamiyle karşılıyor. e-Ticaret girişimleriniz için sıfırdan satış noktasına kadar danışmanlık işlemlerinizi sağlıyoruz.

 

 

Misyonumuz

 

%100 memnuniyet hedefi.

Taleplerinizi en kısa sürede çözümlemek.

Uygun fiyat politikasıyla hizmet sağlamak.

Tek seferlik değil , devamlı tercih edilebilir olmak.

 

Vizyonumuz

 

2012 yılından günümüze kadar hizmet sağladığımız İnternet hizmetlerinde müşterilerimiz için her zaman en uygun fiyatlar ile %100 memnuniyet hedefi oluşturarak en kısa sürede teslim ediyoruz. e-Ticaret çalışmaları yaptığımız kurumsal müşterilerimiz için hem proje odaklı hemde danışmanlık hedefleriyle doğru kitleyi hedef alarak yüksek kazançlar elde etmek için çalışmalarımıza yön veriyoruz.Tercih & Hedef orantılı olarak en uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı fiyatlandırmaktayız.

 

Firma Tarihçesi

 

2013 yılında MURAT TAT tarafından kurulan TATOĞLU BİLİŞİM kurulduğu andan itibaren müşteri pörtföyünü geliştirerek her geçen gün büyümeye devam etmiştir.İlerleyen süreçlerde freelancer olarak bünyesine kattığı ekip arkadaşlarıyla Google adwords uzmanlığı ,e-Ticaret yönetim ve danışmanlıkları , Grafik tasarımları ve SEO çalışmaları hizmetlerini sürdürmüştür.2017 yılında kurumsal kimliğini kazanarak faturalı hizmet devamlılığını sağlamıştır.

 

Hangi bölgede bulunuyorsunuz , Yüz yüze görüşme yapabiliyor muyuz?

 

Müşteriniz ile Aynı Sektörde Çalışmalar Yapıyor musunuz?

 

Sorularınıza cevap olabilmemiz için tek yapmanız gereken iletişime geçmek.Proje bazlı çalışmalarımız taleplerinize göre farklı tutarlarda ücretlendirilecektir.

 

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 3 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Tatoğlu Bilişim

Tatoğlu BilişimTatoğlubilişim, Murat TATOĞLU tarafından kurulan ve kısa zamanda SEO ve internet pazarlama alanında liderliğe aday gösterilen bir şirkettir. Web tasarım ve e-Ticaret sektöründe uzmanlık ile devam eden Tatoğlubilişim  e-ticaret konusunda son derece başarılı stratejiler izleyerek kısa zaman içerisinde bir çek sektöre e-ticaret danışmanlığı yaparak Türkiyenin en büyük yazılımları olan ideasoft ve...

Medyahost Web Hizmetleri

Medyahost Web HizmetleriMedyahost İnternet Hizmetleri 2010 tarihinde sektöre adımını atmıştır. Web Hosting, Radyo Hosting ve Alan Adı tescili faaliyetlerinde ilerlemiştir. Günümüzde hızla ilerlemekte ve en güzel hizmeti 7/24 sağlayarak internet hizmetleri sektöründe en iyi ve profesyonel bir şekilde sağlayarak ilerlemektedir. Henüz 2000’lı yılların sonuna doğru tam anlamıyla Ülkemize yerleşip, yaygınlaşmaya başlayan...

Başlık

Başlıkİkizdere Web Portalına Hoşgeldiniz. Yeşil İkizdere’nin Güzel Sitesi… ...

E 230 Elegance

E 230 EleganceDeneme İlandır. Lütfen Dikkate Almayınız ...

Deneme Satılık Daire

Deneme Satılık DaireDeneme Satılık Daire Deneme İlandır. Lütfen Dikkate Almayınız ...

Deneme Firma

Deneme FirmaDeneme Firma Her çeşit Deneme Yapılır 🙂 ...