Kaymakamımız Gölyayla (Kabahor) Köyünde

Kaymakamımız Sayın Tarık Buğra SEYHAN Köy Ziyaretlerine Gölyayla (Kabahor) Köyü ile Devam Etti

Kaymakamımız Gölyayla (Kabahor) Köyünde
Kaymakamımız Gölyayla (Kabahor) Köyünde Administrator
Bu içerik 591 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Kaymakamı Sayın Tarık Buğra SEYHAN, Köy Muhtarlarından gelen talepleri yerinde incelemek üzere gerçekleştirdiği ziyaretlerine Gölyayla(Kabahor) Köyü ile devam etti.

Yapılan ve planlanan çalışmaları yerinde değerlendiren Kaymakam SEYHAN, yöre sakinlerine hem bilgi verdi, hem de bilgi aldı.

Yapılacak her hizmet ve atılacak her adımda vatandaşın fikrini önemsediklerini dile getiren Kaymakam SEYHAN, “Bir toplumun refah seviyesi sadece ekonomik durumla değil, kurumlarla vatandaşlar arasında ve insan ilişkilerinde ne kadar ortak adım atılır, her ne kadar birlik ve beraberlik ruhu oluşturulabilirse, refah seviyesi de o kadar başarılı ilerler. Bu kapsamda hem yaptığımız çalışmaları yerinde incelemek, hem de planlayacağımız çalışmaları belirlemekle birlikte kıymetli vatandaşlarımızla hasbihal edip genel bir durum değerlendirmesi yapıyoruz.

Sürdürdüğümüz köy ziyaretlerimizde, vatandaşlarımızın olması muhtemel taleplerini dinleyip, birlikte değerlendirip, çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz.

Yapılacak hizmet ve atılacak adımlarda vatandaşımızın fikrinin gerekli ve önemli olduğunu biliyoruz. Ziyaret ettiğimiz köylerimizde tamamlanan çalışmalarımızı da yerinde görüp mutluluk yaşadık.

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde vatandaşın samimi gülen yüzünü görmenin görev aşklarını arttırdığını aktaran Kaymakam SEYHAN, köy ziyaretlerine devam edeceklerini kaydetti.

 

 

Kaynak:http://www.ikizdere.gov.tr/

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7  Media Center Edition
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7 Media Center Edition
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)