İkizdere'de 3'cü "Muhtarlar Toplantısı" Yapıldı

Kaymakamımız Sayın Tarık Buğra SEYHAN Başkanlığında 3'ncüsü Düzenlenen "Muhtarlar Toplantısı" İkizdere Kültür Merkezi Konferans Salonunda Yapıldı

İkizdere'de 3'cü
İkizdere'de 3'cü Administrator
Bu içerik 670 kez okundu.

Kaymakamımız Sayın Tarık Buğra SEYHAN Başkanlığında 3'ncüsü düzenlenen "Muhtarlar Toplantısı" İkizdere Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapıldı.

Muhtarlarımızın talep, görüş ve önerilerini dinlemek üzere Kaymakamımız Sayın Tarık Buğra SEYHAN tarafından yapılan toplantıya kurum amirleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam SEYHAN, köylerimizde devletimizin temsilcisi olan muhtarlarımızın, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarının tespitinde önemli rol oynadıklarını, vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin arttırılması yönünde bu ihtiyaçların belirlenerek ilgili kurumlarımızca giderilmesi yönünde çalışmaların yapılacağını belirtti.

Toplantıya katılan muhtarlar sırayla söz alarak köy ve mahallelerin ihtiyaçlarının neler olduğunu başta İlçemiz Kaymakamına olmak üzere, kurum amirleri ile yüz yüze görüşerek talep, görüş ve önerilerini bildirdiler.

Sayın Kaymakamımız Tarık Buğra SEYHAN, kurum amirleri ve muhtarların koordineli olarak köy ve mahallelerimizin sorunlarının çözümü için talimatlar verdi.

 

 

Kaynak:http://www.ikizdere.gov.tr/

Kaymakamımız Sayın Tarık Buğra SEYHAN Başkanlığında 3'ncüsü Düzenlenen Muhtarlar Toplantısı İkizdere Kültür Merkezi Konferans Salonunda Yapıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X