Uzak Doğulular İstedi İkizdere'de Uygulanmaya Başlandı...

İkizdere'de yer altından 72 derece olarak çıkan ve içerdiği 4541 mineral oranı ile dünyanın en kalitelilerinden olduğu belirtilen termal suda, Uzak Doğulu turistlerin talebi üzerine yeşil çay banyosu uygulaması başlatıldı.

Uzak Doğulular İstedi İkizdere'de Uygulanmaya Başlandı...
Uzak Doğulular İstedi İkizdere'de Uygulanmaya Başlandı... Administrator
Bu içerik 705 kez okundu.

İkizdere'de yer altından 72 derece olarak çıkan ve içerdiği 4541 mineral oranı ile dünyanın en kalitelilerinden olduğu belirtilen termal suda, Uzak Doğulu turistlerin talebi üzerine yeşil çay banyosu uygulaması başlatıldı. Cilt güzelliğine iyi geldiği belirlenen yeşil çay banyosu, yabancı turistlerin yanı sıra yerli turistlerin de ilgi odağı oluyor.

Sağlık Bakanlığı'nca yaptırılan su analizlerinde Kronik bel ağrıları, eklem rahatsızlıkları, beyin ve sinir cerrahisi sonrası hareketsiz kalanlar ile nörölojik ve stres rahatsızlıkları ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabileceğine yer verildi.

Türkiyenin dört bir yanından ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırlayan Ridos Termal Otel'ine gelenler hem tatil yapıyor hem de, suya girip şifa buluyor.

ÇİLT GÜZELLİĞİ İÇİN YEŞİL ÇAY BANYOSU 

Termal kaplıca merkezi'nde  Uzak Doğulu turistlerin talebi üzerine yeşil çay banyosu uygulaması başlatıldı. Uygulama ile bahçelerden toplanan işlenmemiş yeşil çay yaprakları, merkezde bulunan açık termal havuz ve özel havuzlara dolduruldu.

Havuzlara girenler de yeşil çay banyosu yapıyor. Cilt güzelliğine iyi geldiği belirlenen yeşil çay banyosuna, turistlerin yanı sıra yerli turistler de ilgi gösteriyor.

 

Uzak Doğulular İstedi İkizdere'de Uygulanmaya Başlandı Kronik bel ağrıları eklem rahatsızlıkları beyin ve sinir cerrahisi sonrası hareketsiz kalanlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X