İKİZDERE'DE EĞİTİME BELEDİYE VE HAYIRSEVER DESTEĞİ

İKİZDERE'DE EĞİTİME BELEDİYE VE HAYIRSEVER DESTEĞİ

İKİZDERE'DE EĞİTİME BELEDİYE VE HAYIRSEVER DESTEĞİ
İKİZDERE'DE EĞİTİME BELEDİYE VE HAYIRSEVER DESTEĞİ Administrator
Bu içerik 678 kez okundu.

İkizdere Belediye Başkanlığı işbirliğiyle Hayırsever İş İnsanımızın  (isminin yazılmasını istemedi) katılımıyla ilçemiz eğitimine yapılabilecek katkılar ve öğrencilerimizin merkezi sınavlara hazırlmak için sürdürülen DYK kurslarının daha da geliştirlmesinin yolları üzerine değerlendirmeler yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ, Belediye Başkanı Hakan KARAGÖZ, İş İnsanı Hayırseverimiz, Şube Müdürü Selami ÖNER, Okul Müdürleri, Rehber öğretmenler ve diğer alan öğretmen temsilcileri katıldı.

          Yapılan görüşmeler sonunda İş İnsanı Hayırseverimizin yapacağı katkılar için bir planlama yapılması ve mutabakat sağlandığında uygulanmaya başlanması kararlaştırıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ; "Belediye Başkanımıza ve İş İnsanımıza bu duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. El ele vererek öğrencilerimizin hayallerini hedeflere, hedeflerini de gerçeklere dönüştüreceğiz. Her bakımdan donanımlı olarak onları hayata hazırlayacağız. Biz birlikte bunu yapabilecek nitelikteyiz. Ekibime güveniyorum. Bize destek verildiğinde neleri yapabileceğimizi ben ve ekibim gösterecektir. Eğitim bir süreç işi. Akşamdan sabaha netice alınan bir alan değil. İnşallah 2023 Eğitim Vizyonu ışığında bu süreç İkizderemiz için güzel çalışmalarla taçlandırılacaktır.." dedi.

İKİZDERE'DE EĞİTİME BELEDİYE HAYIRSEVER DESTEĞİ Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ Belediye Başkanı Hakan KARAGÖZ Şube Müdürü Selami ÖNER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X