Yeni İkizdere Kaymakamımız Sayın Cafer KAYMAKÇI İlçemizdeki Görevine Başladı.

Yeni İkizdere Kaymakamımız Sayın Cafer KAYMAKÇI İlçemizdeki Görevine Başladı.

Yeni İkizdere Kaymakamımız Sayın Cafer KAYMAKÇI İlçemizdeki Görevine Başladı.
Yeni İkizdere Kaymakamımız Sayın Cafer KAYMAKÇI İlçemizdeki Görevine Başladı. Administrator
Bu içerik 916 kez okundu.

İçişleri Bakanlığının 25.10.2019 tarihli onayı ile İkizdere İlçemiz Kaymakamlığına atanan Sayın Cafer KAYMAKÇI 27.10.2019 tarihi itibariyle İlçemizde görevine başlamıştır. Kaymakamımıza görevinde başarılar dileriz.

 

Kaymakam Cafer KAYMAKÇI Kimdir?


        Sayın Kaymakamımız, 1987 yılında Giresun’un Alucra İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı.2013 yılında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimler ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2017 yılında Van Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. 


        Van'da İl Merkez stajını, Bitlis Ahlat ve Ankara'nın Kızılcahamam ilçelerinde Refiklik stajını, Ankara’da Mülkiye Müfettişliği Refiklik Stajını tamamlamıştır. T.C. İçişleri Bakanlığının 07.11.2018 tarihli onayı ile Aydın’ın Buharkent İlçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yapmıştır. Bakanlık Merkez stajı kapsamında Ankara’da 4 ay yabancı dil eğitimi aldıktan sonra Birleşik Krallık (İngiltere) Liverpool Üniversitesi’nde yurt dışı stajını tamamlamıştır. Yurt dışı stajını tamamladıktan sonra İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi’nde Kaymakamlık Kursu kapsamında çeşitli eğitimler almıştır. Evlidir.


         Sayın Kaymakamımız T.C. İçişleri Bakanlığımızın 25.10.2019 tarihli Onayı ile İlçemizdeki görevine 27.10.2019 tarihi itibariyle başlamıştır.

Cafer KAYMAKÇI Kimdir İkizdere İlçemiz Kaymakamlığına atanan Sayın Cafer KAYMAKÇI İçişleri Bakanlığının 25.10.2019 tarihli onayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X