İkizdere'de Yeni Yılda Yeni Uygulama: Sigara....

Yeni yılda İkizdere'de sokağa sigara izmariti atma yasağı geliyor. Sokağa sigara izmariti atana 5326 sayılı kabahatlar kanunu göre 351 lira ceza kesilecek.

İkizdere'de Yeni Yılda Yeni Uygulama: Sigara....
İkizdere'de Yeni Yılda Yeni Uygulama: Sigara.... Administrator
Bu içerik 1272 kez okundu.

İkizdere Belediyesi  5326 sayılı kabahatlar kanunu yeni yılda uygulamaya koyuyor. Yeni yıldan itibaren  sokağa  sigara izmariti atana 5326 sayılı kabahatlar kanunu göre  351  lira ceza kesilecek.

Yeni yılda İkizdere'de sokağa sigara izmariti atma yasağı geliyor

Belediye Başkanı Hakan Karagöz" Cumhuriyet Caddemiz üzerinde  önceden  çöp kovalarımız yoktu ancak  bizim dönemimizde  İkizdere'yi turizm  üzerinde  kurgulayacağımızın  sözünü vermiştik. Bunun için  ilk önce  ilçe  umumi  tuvaletlerimizi  yeniden  modern bir şekilde  imar ettik. Cadde  bina cephelerini yerel mimariye uygun hale getirdik, ilçemizin girişinde  kura-i seba  mini bir park yapım aşamasındayız.

Yeni yılda İkizdere'de sokağa sigara izmariti atma yasağı geliyor

 

 Turizm  temizlik ile olur bu alt yapıyı  ilçemize  yerleştirmek zorundayız. İlçemizde turizm istiyorsak önce bunun en önemli alt yapısı olan temizlikten başlamalıyız. Bu  konuda hiç tavizimiz yok  ve çevre temizliği konusunda uygulamalarımız  zamanla  sertleşerek demam edecek. Artık İkizdere'de sokağa sigara izmariti atmanın cezası  351 tl.Her hangi  anlaşmamazlık durumunda  sokak mobese kameralarından destek alınacak. Biz temizlemekle mükellefiz ama halkımız da kirletmemekle mükellef" dedi.
Yeni yılda İkizdere'de sokağa sigara izmariti atma yasağı geliyor

 

Kaynak:https://www.gazeterize.com/

İkizdere'de Yeni Yılda Yeni Uygulama Sigara ikizdere Haber İkizdere Haberleri ikizdere haberleri Rize ikizdere haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X