İkizdere Vefa Sosyal Destek Grubu Hizmete Devam Ediyor [Galeri Haber]

Kaymakamımız Cafer KAYMAKÇI Başkanlığında 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız için kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına devam ediyor.

İkizdere Vefa Sosyal Destek Grubu Hizmete Devam Ediyor [Galeri Haber]
İkizdere Vefa Sosyal Destek Grubu Hizmete Devam Ediyor [Galeri Haber] Administrator
Bu içerik 590 kez okundu.

İlçemizde Vefa Sosyal Destek Grubumuz ikametten ayrılma yasağı olan vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor.
Ekiplerimiz gıda, sağlık, temizlik hizmetleri için ara vermeden çalışmaya devam ediyor. Kaymakamlığımız, Belediyemiz , İlçe Jandarma Komutanlığımız, İlçe Emniyet Amirliğimiz, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimligimiz ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'mızla ikametten ayrılma kısıtlaması olan vatandaşlarımızın istekleri eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir.
#EvindeKalTürkiye
#EvindeKalikizdere

İkizdere Vefa Sosyal Destek Grubu ilçemiz  köy ve mahallerinde yaşayan, ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ilaç ve diğer ihtiyaçlarını tedarik ediyor. Vefa Sosyal Destek Grubu 112, 155 ve 156 hatlarına yapılan bildirimler doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyor.

 

Kaynak:http://www.ikizdere.gov.tr/

 

Kaymakamlığımız Belediyemiz İlçe Jandarma Komutanlığımız İlçe Emniyet Amirliğimiz İlçe Devlet Hastanesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İkizdere Vefa Sosyal Destek Grubu Hizmete Devam Ediyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X