İkizdere'li Sena, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na 3 Buzağı Bağışladı

Yeni doğum yapmış keçiyi sırt çantasına, yavrusunu ise köpeğinin sırtına bağladığı okul çantasına koyarak ahıra götürdüğü fotoğrafıyla tüm Türkiye'nin gönlünde taht kuran, Hamdu Sena Bilgin, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek için 3 buzağı bağışladı.

İkizdere'li  Sena, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na 3 Buzağı Bağışladı
İkizdere'li  Sena, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na 3 Buzağı Bağışladı Administrator
Bu içerik 812 kez okundu.

İkizdere'ye bağlı Yağcılar köyünde hayvancılıkla geçimini sağlayan Atilla ve Havva Bilgin çiftinin 3 çocuğundan en küçüğü olan 15 yaşındaki Hamdu Sena, koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na destek vermek için ailesinden izin istedi.

Baba Atilla Bilgin, kızına destek ve izin verdi. Hamdu Sena, kendi baktığı 3 buzağıyı Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayarak bunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye'nin Heidi'si "Bende Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu 'BizbizeyeterizTürkiyem' kampanyasına 3 buzağımı satarak destek veriyorum." ifadelerini kullanarak herkesin kampanyaya sahip çıkmasını istedi.

Baba Atilla Bilgin, kızı Hamdu Sena'nın bu fikir ile gelmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Bizler de bu vatanın evlatları olarak bu zor günlerden geçerken devletimiz için elimizden gelen her şeyi yapma gayretindeyiz. Birlikte bu işi başaracağımızı biliyoruz. Bu nedenle kızımın yaptığı davranış beni fazlasıyla duygulandırdı. Herkesin dayanışma içerisinde olmasını bekliyoruz." dedi.

 

 

 

Kaynakhttps://www.rizedeyiz.com/Haber/

Milli Dayanışma Kampanyası Hamdu Sena Bilgin 3 buzağı bağışladı Yağcılar köyü İkizdere Kovid-19 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Atilla Bilgin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X