İkizdere İlçemizde Maske, Eldiven ve Dezenfektan Dağıtımı Yapıldı [Galeri Haber]

Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Koronavirüs (COVİD-19) Salgının Önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında İlçemizde ücretsiz maske dağıtımına başlandı.

İkizdere İlçemizde Maske, Eldiven ve Dezenfektan Dağıtımı Yapıldı [Galeri Haber]
İkizdere İlçemizde Maske, Eldiven ve Dezenfektan Dağıtımı Yapıldı [Galeri Haber] Administrator
Bu içerik 539 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İkizdere Kaymakamımız Sayın CAFER KAYMAKÇI İlçemiz muhtarlarıyla yaptığı toplantılarda muhtarlarımıza, köylerindeki vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere maske, eldiven ve dezenfektan dağıttı.

Toplantının ardından Kaymakamımız Sayın Cafer KAYMAKÇI ve beraberindeki heyet tarafından İlçemiz merkezinde bulunan vatandaşlarımıza,esnaflara ve İlçemiz Giriş Çıkış kontrol noktalarındaki görevlilere maske, eldiven ve dezenfektan dağıtımı yapıldı.

Dağıtımda Kaymakamımıza, İl Jandarma Komutanı Hakan DEDEBAĞI, İkizdere Belediye Başkanı Hakan KARAGÖZ, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet AKSU, , İlçemiz Jandarma Komutanı Burhan IŞIK, İlçemiz Emniyet Amiri Osman EMİRZEOĞLU ve  İlçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi Pelin EKŞİ eşlik etti.

Kaymakam Sayın Cafer KAYMAKÇI ve beraberindekiler, dağıtım yaptıkları vatandaşlarımıza, esnaflarımıza maske ve eldiveni kullanmaları ve dezenfektanın uygulanması hususunda  bilgi vererek, sosyal mesafeyi korumalarını istediler.

 

Kaynak:http://www.ikizdere.gov.tr/

Koronavirüs (COVİD-19) İkizdere İlçemizde Maske Eldiven ve Dezenfektan Dağıtımı Yapıldı İkizdere İlçemizde Maske Eldiven Dezenfektan Dağıtımı Yapıldı Güncel İkizdere Haberleri İkizdere Belediye Başkanı Hakan KARAGÖZ İl Gene
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7  Media Center Edition
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7 Media Center Edition
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)