Avcı: İkizdere'ye Sadece Bu Yıl 70 Bin Ton Asfalt Dökeceğiz

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, " Sadece bu yıl 70 bin ton asfalt dökeceğiz. Bu ilimiz için önemli bir rakamdır." dedi.

Avcı: İkizdere'ye  Sadece Bu Yıl 70 Bin Ton Asfalt Dökeceğiz
Avcı: İkizdere'ye  Sadece Bu Yıl 70 Bin Ton Asfalt Dökeceğiz Administrator
Bu içerik 723 kez okundu.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize’deki çalışmalarına devam ediyor.

 

Avcı beraberindeki İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt’le birlikte İkizdere’deki Cimil Vadisi, Yerelma ve Kama arasındaki asfalt çalışmalarını,  Anzer grup  yolundaki genişletme çalışmalarını ve Demirkapı köyündeki betonlama çalışmalarını yerinde inceledi. 

 

Avcı, özeli idare bünyesinde il genelinde bu yıl 15 milyon TL değerinde 70 bin  ton asfalt çalışması başlattıklarını belirterek, “Köy yollarımızın kalite standardını artırmak ve vatandaşlarımızın daha sağlıklı ulaşım imkanı sağlamak için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Sadece bu yıl 70 bin ton asfalt dökeceğiz. Bu ilimiz için önemli bir rakamdır. Yine bunun yanında duvarlar, içme suyu projelerimiz ve betonlama çalışmalarımız devam etmektedir. Bugün de İkizdere ilçemizdeki asfaltlama ve betonlama çalışmalarını yerinde inceleme fırsatı bulduk. Hemşerilerimizle bir araya gelerek hasbihal  ettik. İkizdere ilçemizde 4 bin tonluk asfalt çalışmamız devam ediyor. Ayrıca Bayırköy, Çamlık, Demirkapı, Sivrikaya ve Tulumpınar köylerimizin içme suyu projelerini ihale ettik. Bunun yanında KÖYDES yatırımlarımız ve afet kapsamındaki çalışmalarımız da devam etmektedir. İlimiz için çalışmaya ve üretmeye devam diyoruz.” dedi.

Avcı: Sadece Bu Yıl 70 Bin Ton Asfalt Dökeceğiz

Avcı: Sadece Bu Yıl 70 Bin Ton Asfalt Dökeceğiz

Avcı: Sadece Bu Yıl 70 Bin Ton Asfalt Dökeceğiz

 

 

Kaynak: Aytekin Kalander - www.rizedeyiz.com

Bayırköy Çamlık Demirkapı Sivrikaya Tulumpınar KÖYDES Rize Milletvekili Muhammed Avcı Cimil Vadisi Yerelma ve Kama arasındaki asfalt çalışmaları Anzer grup  yolu Demirkapı köyü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X