İKİZDERE'DE YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ AŞAMASI BAŞLADI

Milli Eğitim Bakanlığımızın yüz yüze eğitime geçiş planlamasının ikinci aşamasında, ilkokul 2, 3, 4. sınıflar, köy okulları, 8. ve 12. sınıflar, lise hazırlık sınıfı öğrencileri ile özel gereksinimli öğrenciler yüz yüze eğitime başladı.

İKİZDERE'DE YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ AŞAMASI BAŞLADI
İKİZDERE'DE YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ AŞAMASI BAŞLADI Administrator
Bu içerik 550 kez okundu.

 

          Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ Atatürk İlkokulu/Ortaokulunda, yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerle bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü, tek tek sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Uzun bir aranın ardından ilk kez okula gelen öğrencilerin oldukça heyecanlı ve mutlu olduğu gözlendi.

          Milli Eğitim Müdürü gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Şube Müdürü Selami ÖNER de bulundu. Milli Eğitim Müdürümüz Adem GÜNDÜZ okullarda yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte alınan tedbirlerin tamam    olduğunu söyledi. 

      Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ, yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte okullarda öğrencileri görmekten  çok mutlu olduğunu ifade ederek; "okullarımız öğrenciler olmadığında sadece beton bir yapıdan ibaret oluyor. Sessizlik içinde kalıyor. Sizlerin de bildiği gibi Covid-19 salgın hastalık süreci halen devam etmekte. Bu kapsamda da pek çok tedbir alındı. Bunlardan bir tanesi de yüz yüze eğitime ara verilmesiydi. Bu bağlamda yüz yüze eğitime başlayan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, okullarımızın Covid-19 tedbirlerine uygun bir şekilde hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve tüm personelimize teşekkür ediyorum." dedi.

 

İKİZDERE YÜZ YÜZE EĞİTİM İKİNCİ AŞAMASI BAŞLADI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X