İkizdere'de Sokak Hayvanlarına 'Özel Araç Hizmeti'

İkizdere'de 2015 yılında kurulan Köpek Barınağı için Belediye tarafından sokak hayvanlarına özel araç tahsis edildi.

İkizdere'de Sokak Hayvanlarına 'Özel Araç Hizmeti'
İkizdere'de Sokak Hayvanlarına 'Özel Araç Hizmeti' Administrator
Bu içerik 600 kez okundu.

İkizdere İlçesinde 2015 yılında dönemin Noteri Berran Altuntecim’in katkı ve desteğiyle İkizdere Belediyesi tarafından kurulan Köpek Barınağında sokakta kalmış sahipsiz ve hasta köpekler tedavi edilerek bakım hizmetleri gerçekleştiriliyor. Köpek Barınağının yiyecekleri hayvan sever vatandaşlar ve yöre halkı tarafından karşılanıyor. Bütün imkanları İkizdere halkı tarafından karşılanan barınak için İkizdere Belediyesi'nden de özel araç tahsis edildi.


Rize'ye bağlı ilçelerde tek hayvan barınağının İkizdere'de olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Hakan Karagöz "Onlarda Can. İlimiz Rize’nin ilçeleri içinde tek olan İkizdere köpek barınağımıza göreve geldiğimiz günden bu güne hep hayalimiz olan hizmet aracımızı belediyemiz imkânları ile temin ettik, hamdolsun. Sokak hayvanlarına olan sorumluluğumuz ve daha iyi hizmet vermek adına yardım severlerimizin, Belediyemizin ve İkizdere belediye personelimizin gayretleri ile hizmet kalitemizi yükseltme adına bu araca çok ihtiyacımız vardı. Sessiz canlara ve ilçemize hayırlı olsun" dedi.

 

Yeşil Vadi İkizdere'nin Güzel Sitesi olarak emeği geçen herkeze teşekkür ediyoruz.

 

Haber:AA - Kaynak:https://www.haberturk.com/rize-haberleri/83713096-sokak-hayvanlarina-ozel-arac-hizmeti

Özel Araç Hizmeti İkizdere'de Sokak Hayvanlarına ikizdere haber ikizdere haberleri Son Dakika İkizdere Haberleri Güncel İkizdere Haberleri İkizdere'de 2015 yılında kurulan Köpek Barınağı Noteri Berran Altuntecim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X