İKİZDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ADEM GÜNDÜZ'ÜN YARIYIL SONU MESAJI

İkizdere İlçe Milli Eğitim müdürü Adem Gündüz yarıyıl sonu sebebiyle öğretmen, öğrenci ve veliler için yarıyıl sonu mesajını yayınladı.

İKİZDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ADEM GÜNDÜZ'ÜN YARIYIL SONU MESAJI
İKİZDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ADEM GÜNDÜZ'ÜN YARIYIL SONU MESAJI Administrator
Bu içerik 280 kez okundu.

             Değerli İdareci ve Öğretmenler, Saygıdeğer Veliler, Sevgili Öğrenciler;                                                  

        2020-2021 Eğitim Öğretim yılının 1. yarısını geride bırakıyoruz. Bu dönemde; yeri geldi yüz yüze eğitim yaptık, yeri geldi uzaktan eğitim yaptık. Ama gönüllerimiz hep bir arada oldu. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için yorucu ve yoğun bir dönem oldu. Uzaktan eğitim döneminde bir çok yeni eğitim yöntemi öğrendik. Keşke yüz yüze öğrencilerimize karnelerini de verebilseydik.

Sevgili Öğrenciler;
         Başarıya insan; inanarak ve o uğurda çalışarak ulaşır.   Büyük bir azim ve kararlılıkla tamamladığımız bu eğitim öğretim yılının ilk yarısı, hayatınıza yeni bir tecrübe kattı. Evde veya EBA destek merkezlerinde öğretmenlerimizin rehberliğinde okuldaymışsınız gibi eğitime devam ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum.  İnşallah COVİD-19 Salgın hastalıktan ülkemiz kurtulacak ve en kısa zamanda sizlere kavuşacağız. Zamanınızı asla boş geçirmeyin bol bol kitap okuyarak, ailenizle birlikte etkinlikler yaparak geçirin.

Değerli İdareci ve Öğretmenlerimiz;
      Sizler öğrencilerimizin eğitimine,  aklına, kalbine, ruhuna yöneldiniz; geleceğimizin teminatı çocuklarımızla, gençlerimizle ilgilenmekten yorulmadınız. COVİD-19 Salgın hastalık döneminde her türlü fedakarlığı yaptınız, yapıyorsunuz. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İkizdere eğitim ailesinin bireylerine böyle davranmak yakışır...İnşallah bundan sonra da aynı heyecanla ülkemizin ve milletimizin geleceği ile ilgili güzel hayallerimiz için  çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayınız ki; Eğer hayalleriniz uykunuzu kaçırmıyorsa, ya uykunuz çok ağırdır, ya da hayalleriniz çok küçüktür.

Kıymetli Veliler;
         Sizlerde çok yoruldunuz. Alışık olmadığımız bir uzaktan eğitim dönemi yaşadık, yaşıyoruz. Sizlerin desteği bizim için çok önemli. Salgın hastalık döneminde hem kendinizi ve hem de öğrencilerimizi korudunuz. Sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa zamanda bu hastalık geçecek yine okullarımız şenlenecek, çocuklarımıza kavuşacağız.

            Bu duygularla tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin sağlıklı bir tatil geçirmelerini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 

 

Adem GÜNDÜZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

İKİZDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ADEM GÜNDÜZ YARIYIL SONU MESAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7  Media Center Edition
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7 Media Center Edition
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)