İKİZDERE HALK EĞİTİM MERKEZİ SÜREKLİ KERMES ALANI AÇILDI

İKİZDERE HALK EĞİTİM MERKEZİ SÜREKLİ KERMES ALANI AÇILDI
İKİZDERE HALK EĞİTİM MERKEZİ SÜREKLİ KERMES ALANI AÇILDI Administrator
Bu içerik 362 kez okundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından bir protokolle Belediye Başkanlığından alınan Cumhuriyet caddesi üzerindeki bir dükkan Halk Eğitim Merkezi sürekli kermes alanı olarak düzenlenerek Kaymakam Cafer KAYMAKÇI'nın katılımıyla hizmete açıldı.

       Açılışta bir konuşma yapan Cafer KAYMAKÇI ; "Halk Eğitim Merkezinin açtığı kurslarda el emeği göz nuru olan ürünlerin burada sergilenecek ve gelir getirecek olması çok önemli bir çalışma. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde kadınlarımızın aile bütçesine katkıda bulunmaları, kendilerini geliştirmeleri ve birer el sanatı öğrenmelerini önemsiyoruz. Onlara her türlü desteği vermeye hazırız..." dedi.

    İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ ise "Bu kermes alanının düzenlenmesinde bize destek veren Sayın Kaymakamımıza, mekanı bize veren Sayın Belediye Başkanımıza ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bu kermes alanı Halk Eğitim faaliyetlerimizin görünen yüzü olacak. Kursiyerlerimizin ev ekonomisine ve kişisel gelişimlerine büyük katkı olacağını düşünüyorum. İkizdere'mizin burada ve dışarda olan önemli simalarına faaliyetlerimizi tanıtıyoruz. Onların ülkemizin her köşesine gönderecekleri hediyelerini biz üretmek istiyoruz. Sipariş üzerine de üretim yapıyoruz. İkizdere'mizin burada yaşayanıyla gurbetçisiyle bir bütün olarak gelişmesi gerektiğine inanıyoruz. Kermes alanımız haftanın her günü açık olacaktır..." dedi.

Daha sonra kermes alanı açılarak hizmet vermeye başladı.

25-01-2021

25-01-2021

25-01-2021

25-01-2021

25-01-2021

 

Kaynak:http://ikizdere.meb.gov.tr/www/halk-egitim-merkezi-surekli-kermes-alani-acildi/icerik/426

İKİZDERE HALK EĞİTİM MERKEZİ SÜREKLİ KERMES ALANI AÇILDI
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7  Media Center Edition
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7 Media Center Edition
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)