Rizede Soför Esnafını Sevindiren Gelişme

Rize Belediyesi'nden Peron Ücretlerinde İndirim

Rizede Soför Esnafını Sevindiren Gelişme
Rizede Soför Esnafını Sevindiren Gelişme Administrator
Bu içerik 103 kez okundu.

Pandemi sürecinde mağdur olan şoför esnafına Rize Belediyesi'nde destek geldi. Rize Şoförler Odası Başkanı Turan Akbulut, belediyeye teşekkür ederek peron, çalışma ruhsatı ve benzeri ödemelerde kısmi indirime gidildiğini duyurdu.

Rize Şoförler Odası'nın, Rize Belediyesi'ne yazmış olduğu 2020 Haziran ayındaki yazıya istinaden belediye meclis kararı ile pandemi süreci nedeniyle şoför esnafının belediyeye ödeyeceği 2020’nin ikinci taksiti ve 2021 yılının ilk altı aylık taksiti için peron, durak işgaliye ve çalışma ruhsatı ücretlerinde yüzde 50 indirime gidildi.

Rize Şoförler Odası Başkanı Turan Akbulut, konu ile ilgili yaptığı açıklamada Rize Belediyesi'ne teşekkür ederek, “Bu yapılan indirim şoför esnafımızı bu dönemde mutlu etmiştir. Tahmini il ve ilçeleri kapsayan bu indirim yaklaşık 600 bin TL’ye tahakkuk etmektedir. Bu konuda talebimizi değerlendiren Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’e ve ekibine şoför esnafımız adına teşekkür ediyoruz. Zor bir dönemden değiyoruz. Bu konuda şoför esnafımız ve yolcularımızda gereken hassasiyeti göstererek maske mesafe ve temizliğimize dikkat ederek bu süreci aşacağımıza inanıyoruz. İnşalalh yarınlar hepimiz için güzel olur” diye konuştu.

 

 

Kaynak:Aytekin Kalander - https://www.rizedeyiz.com/

Rize Belediyesi Peron Ücretlerinde İndirim Soför Esnafını Sevindiren Gelişme
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7  Media Center Edition
Microsoft Remote Keyboard for Windows XP & Windows 7 Media Center Edition
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)
James Donkey 118 Avago 3000 DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Gaming Mouse (Sıfır)