İkizdere’de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti

MEB 2023 Eğitim Vizyonu “Toplum temelli erken çocukluk eğitimi” kapsamında Atatürk İlkokulu anasınıfı öğrencileri okul öncesi öğretmenleri Dilek ÖNER ve Emine TERZİ refakatinde ilçemiz Çarşı mahallesinde yalnız yaşayan yaşlı teyzemiz Hüsniye ÇİL´i evinde ziyaret ettiler, elini öptüler.

İkizdere’de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti
İkizdere’de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti Administrator
Bu içerik 366 kez okundu.

Hüsniye teyzeye çocuklar kendi elleriyle topladıkları çiçekleri verdiler. Hüsniye teyze çocukları karşısında görünce çok heyecanlandı. Duygularını şöyle ifade etti:  ”Onların minik ellerinden çiçek almak beni gururlandırdı. Son zamanlarda yaşlıları pek ziyaret eden kalmadı. Böyle bir davranış beni çok mutlu etti. Öğrencilerimize ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Bir an olsun bana yalnızlığımı unutturdular.”

Daha sonra öğrenciler yanlarında götürdükleri çeşitli hediyeleri Hüsniye teyzeye verdiler. Değerler eğitimi bakımından çok yararlı olan bu etkinliği gerçekleştiren öğretmenlerimiz Dilek ÖNER ve Emine TERZİ’ye teşekkür ediyoruz.

Kaynak: http://ikizdere.meb.gov.tr/

Dilek ÖNER ve Emine TERZİ Hüsniye ÇİL ikizdere eğitim haberleri İkizdere Haber ikizdere Haberleri İkizdere'de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti ilçemiz Çarşı mahallesi MEB 2023 Eğitim Vizyonu Toplum temelli er
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X