İkizdere’de Arıcıllık Kursunu Bitiren Kursiyerlere Belgeleri Verildi

06.08.2018

219 Kişi Okumuş

1 Yorum

İkizdere’de Arıcıllık Kursunu Bitiren Kursiyerlere Belgeleri Verildi

HALK EĞİTİM MERKEZİ ARICILIK KURSUNU BİTİREN KURSİYERLERE BELGELERİ VERİLDİ

Arıcılık kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ´ün katıldığı bir programla belgeleri verildi. Adem GÜNDÜZ yaptığı konuşmada: “Kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Bölgemizde yaygın olan arıcılık faaliyetini daha bilinçli bir şekilde yapacaklardır.

Bizde bu yolla ülkemizde üretime katkı yapmış olacağız…” dedi. Kursiyerlerde çok yeni şeyler öğrendiklerini ve bundan sonra daha doğru şekilde üretim yapacaklarını ifade ettiler.

 

Kaynak

HALK EĞİTİM MERKEZİ ARICILIK KURSUNU BİTİREN KURSİYERLERE BELGELERİ VERİLDİ Arıcılık kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ´ün katıldığı bir programla belgeleri verildi. Adem GÜNDÜZ yaptığı konuşmada: "Kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Bölgemizde yaygın olan arıcılık faaliyetini daha bilinçli bir şekilde yapacaklardır. Bizde bu yolla ülkemizde üretime katkı yapmış olacağız..." dedi. Kursiyerlerde çok yeni şeyler öğrendiklerini ve bundan sonra daha doğru şekilde üretim yapacaklarını ifade ettiler.   Kaynak
Lütfen Firmayı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz...

Haberin Değerlendirmesi

Habere Okuyucu İlgisi - 94%

94%

Konu Puanı

Lütfen Firmayı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz...

Kullanıcı Oyu: 4.55 ( 5 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

admin
06 Ağustos 2018 - 10:41 am

Hayrlı Uğurlu Olsun