İkizdere Sanko Enerjiye Eğitim Camiasından Zıyaret

24.12.2018

328 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere Sanko Enerjiye Eğitim Camiasından Zıyaret

Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ, Şube Müdürü Selami ÖNER ve okul müdürleri SANKO ENERJİ bölge işletme müdürü Harun TAŞ´a teşekkür ziyaretinde bulundular. SANKO Enerji geçen eğitim öğretim yılında ilçemize kodlama atölyesi yaptırmıtı.

Ayrıca Fazliye Hüseyin Turanlı Çok Programlı Anadolu Lisesinin Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı öğrencilerini bir hafta süreyle Gaziantep´te ağırlamış ve Gaziantep mutfağının, tarihinin ve kültürünün öğrencilerimize tanıtılması için tüm imkanları sağlamıştır. Bu eğitim öğretim yılında 200 öğrencimize kırtasiye, mont ve ayakkabı yardımı yapmıştır. 

İkizdere Sanko Enerjiye Eğitim Camiasından Zıyaret

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ İşletme Müdürü Harun TAŞ´a teşekkür belgesi vererek “SANKO Holding yönetim kurulu ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda oldular. Sivil toplum kamu işbirliğinin çok güzel bir örneğini gösteriyorlar. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bizim bir nevi hami kurumumuz haline geldi. Şimdi yeni bir projeyle geldik. İlçe genelinde tüm öğrencilerimizin katılacağı okuma yarışması projemiz var. Okuyan bir toplum olma yolunda attığımız bu adımı çok önemsiyoruz. SANKO tarafından maddi destek sağlanmasını talep ediyoruz. Projemizi Harun beye takdim ettik. Genç neslimiz için birlikte emek sarfediyoruz…” 

İkizdere Sanko Enerjiye Eğitim Camiasından Zıyaret

Yeni sunulan projesi teslim alan Harun TAŞ ” Sunulan yeni projeyi ivedilikle yönetim kurulumuza göndereceğiz. İnşallah destek olmaya devam ederiz. Biz çocukların eğitimine ne kadar katkı yaparız onun çabası içindeyiz. Bende yakın işbirliğinden dolayı İkizdere Milli Eğitim Camiasına teşekkür ediyorum..” dedi. 

Kaynak:http://ikizdere.meb.gov.tr/

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

la casa de papel izle