İlçemizde  2015-2016 Eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası Kutlama Programı”  İMKB Atatürk Ortaokul’unda coşkuyla kutlandı.

İlçemizde  2015-2016 Eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası Kutlama Programı” İ Atatürk Ortaokul’unda coşkuyla kutlandı.Programa Kaymakam Halil İbrahim KAZAR, Jandarma Komutanı Soner ERGÜN , Emniyet Amiri Mustafa KURT  İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kutlama programı öğrencilerin hazırlamış oldukları İlköğretim Haftası konuşmaları ve şiirleriyle devam etti.

Kyn:http://www.ikizdere.gov.tr/default_B0.aspx?id=330

Yazar Hakkında

İkizdere Web Sitesi Kurucusu ve Yöneticisi. Sitemizde Reklam Vermek İsteyenler Bu Yönetici İle veya İletişim Bölümünden bizimle İletişime Geçebilir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Luiza

    selamın aleykum abiciğim gere7ekten sfcper olmuş ama braizda kf6yden esintiler koysandınya abiciğim.Ama yinede sfcper olmuş bidahakinde bizden de resim koyarsın inşallah.rıfat amcaya sevgilerle muhtarın oğlu MUSTAFA YILMAZDAN tfcm MAHMATLIYA SEVGİLERİMLE

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.