Kaymakam KAZAR’ın Güneyce (Varda) Ziyareti (Galeri Haber)

Kaymakam KAZAR'ın Güneyce (Varda) Ziyareti (Galeri Haber)
Haberi Değerlendirin
Yazarı Değerlendirin
Sitemizi Değerlendirin
4.6Genel Puan
Okuyucu Puanı: (0 Votes)

Ziyaret Kapsamında İkizdere İlçemiz kaymakamı Halil İbrahim KAZAR, S.Y.D.V Müdürü Adem KÖSOĞLU ile birlikte ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek, yaşam koşullarını görmek ve gerekli çalışmaları belirlemek amacıyla Güneyce Köyüne hane ziyaretlerinde bulundu.

Bu ziyaretlerin vatandaşların ihtiyacını karşılamak ve onlarla yakın diyalog kurma anlamında çok büyük önem arz ettiğini belirten Kaymakam Halil İbrahim KAZAR ; Ziyaretlerde belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere gerekli yardımın yapılacağını belirterek ve bu tür ziyaretlerin yapılmaya devam edeceğini ifade etti. Kaymakam KAZAR bazı yaşlı vatandaşların sobalarını yaktı.

Yapılan ziyaretlerden dolayı çok memnun ve mutlu oldukları gözlenen ailelerin İlçe Kaymakamımız Halil İbrahim KAZAR ‘ın bu tür ziyaretlerinin kendilerini çok sevindirdiğini, yalnız bırakılmadıklarını ifade ederek her türlü ihtiyaçlarını ve isteklerini belirtme imkanına sahip olduklarını ve aynı zamanda kendilerine büyük moral verdiklerini belirttiler.

 

 

 

Kyn:http://www.ikizdere.gov.tr/default_B0.aspx?id=343 – İkizdere Kaymakamlığı Web Sitesi

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.