BİRLİK YOK, BİRLİKTELİK VAR
Ferit Yaldızbaş

BİRLİK YOK, BİRLİKTELİK VAR

Bu içerik 100 kez okundu.


Dünya hiçbir organize "birlik" kurmaya müsait şartları haiz değil. Birlikler, Birleşikler hepsi "birlik"değil" birlikteliktir. Birleşik Amerika, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, Avrupa Birliği, Arap Birliği, Sovyetler Birliği,  İSLAM BİRLİĞİ, Türk Birliği, bir de BİRLEŞMİŞ Milletler felan felan, felan... Hepsi yalan ve yalan üzerine kurulmuş, birlikte olduklarının bile hak ve menfaatlerini korumaktan uzak topluluklar bunlar.
Bunların ekserisi Yahudi menfaatlerine hizmet etmek için güdümlü kuruluşlar.
Şu İslam Birliğinin hangi belirgin, doyurucu faydasını görmüş müslümanlar. Türk Birliği, Rus mezaliminden hangi Türk yurdunu korumuş. Adı İslam olan İslam Kerimovun Türkmenistanda İslama ve müslümanlara yaptığı zulmü Türkiyedekiler bile yapamamışlardı.
Şimdiiiiii.....
Son günlerde gayet samimi duygu ve düşüncelerle, bu birlikteliklerde aradıklarını bulamayanlar haklı olarak çok öfkelendiğini üzülerek izliyorum. 
Türkiye olarak bizim şu an yaptığımız  insanlığın hayrı ve onuruna olan bir operasyondur. Planlı ve süresiz Büyük İsrail'e dünya zulmünün katlanması önlenmiştir 
Küçük İsrail'in zulmünden  dünya gına getirdi.  Bir de Büyük İsrail olsa ne olur, siz düşünün. 

Yeryüzünde organize olması Yahudice engellenen tek birlik vardır, o da "İslamı iman birliği"dir. Bu birliğin merkezi de Türkiye olacak diye korkuyorlar.
Dünyayı çıldırtan galiba bu birliğin organize olmasıdır. 
Korkunun ecele faydası yok.
Az daha güçlenelim, Arap Birliğinin, diğer birlikteliklerin enikleri kapımızda nöbet tutanaklardır.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3Com Baseline Switch 2126-G Gigabit Switch 24 Ports
3Com Baseline Switch 2126-G Gigabit Switch 24 Ports
Cooler Master Hyper T4 İşlemci (Cpu) Soğutucu
Cooler Master Hyper T4 İşlemci (Cpu) Soğutucu