SAHİPSİZ KÖPEK BARINAĞINA İKİZDERELİ ÖĞRENCİLERDEN YARDIM
Haberi Değerlendirin9.2
Sitemizi Değerlendirin8.5
Yazarı Değerlendirin7.2
8.3Genel Puan
Okuyucu Puanı: (0 Votes)
0.0

Rize’nin ilçelerinde tek köpek barınağı olan İkizdere’deki barınakta kalan sahipsiz köpeklere ikizdereli öğrenciler maddi yardımda bulundu.ikizdere_kopek_barinagina_ogrencilerden_yardim (1)

Sahipsiz köpeklere sahip çıkarak korunmalarını sağlayan İlçe Noteri Berran Altuntecim öncülüğünde Belediyenin desteği sağlanarak kurulan köpek barınağında bulunan köpekler için öğrenciler harçlıklarından biriktirerek topladıkları paralarla maddi yardımda bulundu.ikizdere_kopek_barinagina_ogrencilerden_yardim (2)

Öğrencilerin güzel katkılarına teşekkür eden Noter Berran Altuntecim; “barınağımızdaki canların sağlıkları için kullanılmak üzere harçlıklarından biriktirdikleri paraları kendi yaptıkları kumbarada toplayan ilkokul öğrencilerimiz ve onlara hayvan sevgisini aşılayan çok kıymetli öğretmenleri Özlem Şanlı öğretmenim ve İkizdere Belediye Başkanımız Hasan Kösoğlu noterliğimizi ziyaret edip toplanan parayı teslim ettiler.

ikizdere_kopek_barinagina_ogrencilerden_yardim (3)

Sevgi o küçücük yüreklerde öyle büyüdü, getirdikleri para o kadar bereketlendi ki ağlamamak için kendimi zor tuttum. İyi yoldayız dedim içimden. Öğrencilerimizin bu duyarlı çalışmasını tebrik ediyorum. Hiçkimse sahipsiz değildir.Barınağımızda sahipsiz köpeklerin bakımında bunu herkese gösteriyoruz” dedi.

 

 

Haber:İsmet KÖSOĞLU – http://ikizdere.net/barinaga-ogrencilerden-yardim/

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.