Son çıkan Kararname ile İkizdere ilçesindeki görevini tamamlayarak Bingöl-Yayladere Kaymakamlığına atanan Kaymakam Halil İbrahim Kazar bugün ilçeden ayrıldı.

Görev süresi boyunca yaptığı çalışmalarla halkın sevgisini kazanan Kaymakam H.İbrahim Kazar için ilçe stadyumunda önceki gün veda yemeği düzenlenmişti.

SEVİLEN KAYMAKAM İKİZDERE’YE VEDA ETTİ

Veda yemeğine Rize Jandarma Komutanı Alb. Hakan Dedebağı,  Kalkandere Kaymakamı Eyüp Kaykaç, Araştırmacı-Yazar Recep Koyuncu, Riport Yönetim Kurulu Üyesi Faysal Çillioğlu, İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu, AKP İlçe Başkanı Ahmet Aksu, ilçedeki bütün resmi daire amirleri ve birçok Muhtar ile vatandaşlar katıldı. Kaymakam tarafından yemek sonrasında ilçede görev yapan birçok çalışana Takdir Belgesi verildi.

SEVİLEN KAYMAKAM İKİZDERE’YE VEDA ETTİ

                                                  SEVİLEN KAYMAKAM İKİZDERE’YE VEDA ETTİ

Kaymakam Kazar’ı ilçede görev yaparken maddi ve manevi yardımlarda bulunduğu Güneyce Köyünden Fatma Çakır(85) ve Cevizlik Köyünden Ömer çakır(80)tarafından hiç yalnız bırakılmadı. Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu hizmetleri anısına Kaymakama plaket takdiminde bulundu.

Kaymakam Halil İbrahim Kazar’ın ayrılmasıyla boşalan İkizdere Kaymakamlığına ne zaman yeni Kaymakam ataması yapılacak bilinmiyor.

 

 

 

 

 

 

 

Haber:İsmet KÖSOĞLU

Kaynak

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.