04 Mart 2018'da eklenmiş, 971 kişi görüntülemiş
Tatoğlu Bilişim
Adres : Mustafa paşa mahallesi 746/2 Sokak no 6 Kat 2
Telefon : Sadece Gold Firmalar Ekleyebilir
Faks : Sadece Gold Firmalar Ekleyebilir
E-Posta : Sadece Gold Firmalar Ekleyebilir
Websitesi : Sadece Gold Firmalar Ekleyebilir

Tatoğlu Bilişim

GOLD FİRMA

Tatoğlubilişim,

Murat TATOĞLU tarafından kurulan ve kısa zamanda SEO ve internet pazarlama alanında liderliğe aday gösterilen bir şirkettir. Web tasarım ve e-Ticaret sektöründe uzmanlık ile devam eden Tatoğlubilişim  e-ticaret konusunda son derece başarılı stratejiler izleyerek kısa zaman içerisinde bir çek sektöre e-ticaret danışmanlığı yaparak Türkiyenin en büyük yazılımları olan ideasoft ve t-soft eğitim seminerlerinde konuşmacı olarak katılımlar sağlamaktadır.

Bu süreç içerisinde ülkemizin en büyük Seo firması olan Seohocasi & webtures firmasında Seo uzmanı olarak yetkilendirilerek  kendi firmamız da Seo , e-ticaret uzmanı ve Google adwords ( reklam ) uzmanı olarak  çalışma süreçlerimizi devam ettiriyoruz.

Vizyonumuz internet üzerinden alışveriş yapanların ve e-ticaret sitelerinin sayısının her geçen gün arttığı ülkemizde, en az maliyetle doğrudan hedef kitlesine ulaşmak isteyen markalara Avrupa standartlarında ve en etkili SEO ve internet pazarlama hizmetleri sunarak Türkiye ekonomisine artı değer sağlamaktır.

Harita Bilgisi

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 7 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Administrator
25 Mart 2018 - 7:45 pm

Visitor Rating: 5 Stars

Anonim
25 Mart 2018 - 7:45 pm

Visitor Rating: 3 Stars

Fatih teknir
01 Mayıs 2018 - 6:55 pm

Firmaya seo Hizmeti ve AdWords Hizmeti yaptırdım Murat bey ilgilendi sağolsun ama AdWords Hizmetleri piyasaya göre biraz yüksek. Gerçi Gebze bölgesin de yakın olduğu İçin sürekli ofisimize de geliyorlar destek için bu hizmete göre çok iyi ama piyasa fiyatına göre %20 daha yüksek , hizmete göre helal olsun her yerde reklama çıkıyoruz .

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı

Domain - Hosting ve Web Hizmetleri