Annelerimiz

25.12.2018

396 Kişi Okumuş

2 Yorum

Annelerimiz

Canımız Annelerimiz;

Annelerimiz hem içerde hem dışarda bizler için çabalar, emek verir en çok da ev hanımı olan annelerimiz.Günümüzde ev hanımlarına genelde akşama kadar evde oturuyorsun ne yapıyorsun ki? sorusu sorulur.

Onların yaptığı pek çok iş görmezden geliriz.Bu gözden gelmeler genelde erkekler tarafından yapılır.Bunun yanında dağılan çamaşırları,çocukların oyuncaklarını,odasını toplamak,ev ödevlerine yardımcı olmak gibi birinci dereceden sorumluluğu olmayan işleri yapmak bir sürü vaktini alır.Birde bunlara asıl yapması gereken işler;yemek temizlik,bulaşık,çamaşır eklenirse o anneye zamanın yetmediğini görürsünüz.

 

Buna bir de evde küçük bir bebeğin bakımıda eklenirse Anne  çok yorulmaya başlar dolayısıyla sinir sistemi de zayıflamaya başlar.Araştırmalar göstermektedir ki ; tüm gününü çocukları ile özellikle küçük çocuklarla geçiren Anneler  günün belirli saatlerini kendilerine zaman ayırmazsa ruh sağlıkları zarar görmeye başlar.Normal zamanlarda kızmadığı şeylere bile aşırı derecede tepkiler vermeye başlar.

Babalar bu durumda ne kadar sinirlisin sakin ol! derler ama unutmayalım ki çocuklar Annenin  çocuğu olduğu kadar babalarında çocuğudur.Babalar eve geldiklerinde çocukları ile ilgilenip Annelerin  omuzlarındaki yükü hafifletebilir.

Sağlıklı Anneler  sağlıklı bireyler yetiştirir.Ruh sağlığı düzgün olan Anne düzgün çocuk yetiştirir.Bir evde Anne mutlu ise çocuklarda mutludur Baba da mutludur.

Annelerimize saygı duyalım çok sevelim unutmayalım ki Cennet Anaların ayakları altındadır.

Bütün Annelere Hediye Olsun

Canımız Annelerimiz; Annelerimiz hem içerde hem dışarda bizler için çabalar, emek verir en çok da ev hanımı olan annelerimiz.Günümüzde ev hanımlarına genelde akşama kadar evde oturuyorsun ne yapıyorsun ki? sorusu sorulur. Onların yaptığı pek çok iş görmezden geliriz.Bu gözden gelmeler genelde erkekler tarafından yapılır.Bunun yanında dağılan çamaşırları,çocukların oyuncaklarını,odasını toplamak,ev ödevlerine yardımcı olmak gibi birinci dereceden sorumluluğu olmayan işleri yapmak bir sürü vaktini alır.Birde bunlara asıl yapması gereken işler;yemek temizlik,bulaşık,çamaşır eklenirse o anneye zamanın yetmediğini görürsünüz.   Buna bir de evde küçük bir bebeğin bakımıda eklenirse Anne  çok yorulmaya başlar dolayısıyla sinir sistemi de zayıflamaya başlar.Araştırmalar göstermektedir ki ; tüm gününü…
Lütfen Köşe Yazısını Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Köşe Yazısını Değerlendirin

Köşe Yazısına Okuyucu İlgisi - 94%

94%

Toplam Puan

Lütfen Köşe Yazısını Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Kullanıcı Oyu: 4.56 ( 10 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

admin
26 Aralık 2018 - 10:09 am

Eline Sağlık

İmdat Demir
27 Aralık 2018 - 7:34 pm

Cok güzel yazı oldu. Eline sağlık yazar.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler

sex shop