Mustafa Salih BAYRAM

Mustafa Salih BAYRAM

Mustafa Salih BAYRAM 1993 Yılında Mersin’de doğan Kaymakam BAYRAM aslen Bayburt’ludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul-Kartal’da tamamladı.

2011 Yılında Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme lisans eğitimine başladı. 2015 yılında mezun olan Kaymakam BAYRAM aynı zamanda Marmara Üniversitesi S.B.F. Muhasebe Finans tezli yüksek lisans mezunudur. 2017 Yılında Hazine ve Maliye Bakanlığı, G.İ.B.’nın açmış olduğu Gelir Uzman Yardımcılığı sınavını Kazanan Kaymakam 4 yıl boyunca İstanbul-Göztepe Vergi Dairesinde çalışmış olup uzmanlık sınavı şartlarını başarıyla tamamlamıştır. 2021 yılında ise 110. Dönem Kaymakam Adaylığı yazılı ve sözlü sınavlarında başarılı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine geçiş yaptı. Sırasıyla Çankırı Valiliğinde İl stajı, Adana-İmamoğlu ve Bursa-Mudanya’da Kaymakam Refikliği stajını tamamladı.

         Sivas’ın Yıldızeli İlçesinde kısa süreli vekillik stajından sonra 10.09.2022 tarihi itibariyle İçişleri Bakanlığının 01.09.2022 tarihli onay yazısıyla İkizdere ilçemizdeki görevine başlamış olup, evlidir.

Kyn:İkizdere Kaymakamlığı

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir