ÇOCUK EĞİTİMİ

10.04.2018

884 Kişi Okumuş

4 Yorum

ÇOCUK EĞİTİMİ

Çocuk eğitimi kalıplara sığmayacak kadar geniş ve kesinlikle ihmal edilemeyecek kadar önemli bir konudur.Bizler evimize aldığımız elektronik eşyaların ilk önce kullanma kılavuzuna bakarız bilgi edindikten sonra kullamaya başlarız bilgi edindikten sonra kullanmaya başlarız.Takıldığımız yerlerde gerekli yerlerden yardım isteriz.Peki evimize aldığımız eşyalar bu derece önemli iken,çocuklarımızı deneme yoluyla yetiştirmek sizce de yanlış değil mi?

Çocuklarımızın kendilerine olan güveni bir günde oluşmaz ve tek bir şeye bağlı değildir.Anne baba tarafından şekillenir o yüzden çocuğumuzu yetiştirirken çok dikkatli olmalı ve sadece kendimizi değil başka insanların geleceğini de düşünmeliyiz.Unutmamalıyız ki Çocuk kalbi toprak gibidir hangi tohumu atarsak o tohum büyür.  Anne baba  çocuklarını yetiştirirken sözlerinin ve davranışlarının çocuğun gelecekteki hayatını nasıl etkileyeceğini düşünmelidir.

Her nesil bir önceki neslin değerlerini emanet ettiği bir yerdir  Yeni neslin bu değerleri çok iyi koruyup kollaması dileğiyle esenlikle kalın.

Çocuk eğitimi kalıplara sığmayacak kadar geniş ve kesinlikle ihmal edilemeyecek kadar önemli bir konudur.Bizler evimize aldığımız elektronik eşyaların ilk önce kullanma kılavuzuna bakarız bilgi edindikten sonra kullamaya başlarız bilgi edindikten sonra kullanmaya başlarız.Takıldığımız yerlerde gerekli yerlerden yardım isteriz.Peki evimize aldığımız eşyalar bu derece önemli iken,çocuklarımızı deneme yoluyla yetiştirmek sizce de yanlış değil mi? Çocuklarımızın kendilerine olan güveni bir günde oluşmaz ve tek bir şeye bağlı değildir.Anne baba tarafından şekillenir o yüzden çocuğumuzu yetiştirirken çok dikkatli olmalı ve sadece kendimizi değil başka insanların geleceğini de düşünmeliyiz.Unutmamalıyız ki Çocuk kalbi toprak gibidir hangi tohumu atarsak o tohum büyür.  Anne baba  çocuklarını yetiştirirken…
Lütfen Konuyu Yıldızlarla Değerlendirin.

Konu Değerlendirmesi

Konuya Okuyucu İlgisi - 95%

95%

Toplam Puan

Lütfen Konuyu Yıldızlarla Değerlendirin.

Kullanıcı Oyu: 4.91 ( 4 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

admin
10 Nisan 2018 - 11:15 am

Çağımızın en önemli konusuna parmak attığınız için teşekkürler sayın yazar

Mehmet Demir
10 Nisan 2018 - 11:17 am

Önemli konu. Teşekkürler

ikizdereleee
10 Nisan 2018 - 1:27 pm

Yararlı bir yazı oldu. Anneler çok iş düşüyor

Meryem TaT
11 Nisan 2018 - 2:42 am

Bilgilendirmelerin devamını bekliyoruz

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler

sex shop