11° Parçalı az bulutlu

Medyahost İnternet Hizmetleri

Adres Mustafapaşa Mah. Gümüşpala Cad. Gebze

Telefon 0262 643 65 92

Faks 0262 643 65 92

E-posta satis@medyahost.com

Web sitesi https://www.medyahost.com/

FİRMA DETAYLARI

MEDYAHOST KIMDIR ?
2005 yılından bu yana bireysel ve kurumsal olarak hosting, domain, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. 2010 yılında kendi sunucularımız ile Türkiye’nin en büyük Datacenterlarından biri olan DGN Telekom ile iş birliği yaparak kendi kabinlerimizde Dedicated kiralama ve Sunucu barındırma hizmetleri sunmaya başladık.
Müşterimizin öncelikle güvenliğini sağlamak için raid 10 özelliğini aktif ettik ve 1 disk kızağımızı yedeklemeler için ayırdık.Bu zamana kadar asla faturasız işlem yapmadık ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Çözüm sunan fikirlerin yanında olduk asla ucu tıkalı işleri desteklemedik. 7/24 elimizden geldiğince müşterilerimizin destek taleplerine ve telefonlarına cevap verdik.
Bizim için en büyük değer samimiyettir. SSL Sertifikasında GlobalSign ile , Whm Panelde ise cPanel ile ortak çalışmalar yaparak whmcs altyapısına en güncel modüllerimizi ekleyerek müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.Önceliklerimiz herzaman gelişime açık olan kadromuz ile bir üst basamağa çıkarak hem kurumsal anlamda hemde bireysellikte başarıya ulaşmaktır.
Hertürlü soru ve ihtiyaçlarınızı asla çekinmeden saat kaç olursa olsun bizleri arayarak sorabilirsiniz.

Firma Harita Bilgisi

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.