İkizdere Atatürk İlkokulunda 2018-2019 İlkyarı Karne Töreni Yapıldı

19.01.2019

271 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere Atatürk İlkokulunda 2018-2019 İlkyarı Karne  Töreni Yapıldı

2018-2019 Eğitim öğretim yılı 1.yarıyıl karne töreni Atatürk İlkokulunda yapıldı. Öğrencilerin karneleri Milli Eğitim Şube Müdürü Selami ÖNER ve Okul Müdürü Haci Ali ÖZTÜRK tarafından verildi.

Şube Müdürü Selami ÖNER öğrencilere :” Sevgili Çocuklar, eğitim-öğretim yılının birinci dönemini hep birlikte huzur içinde tamamladık. Eğitim sistemi içinde görev yapan bizlerin ana hedefinde sizler varsınız.Bütün gayretimiz, sizlerin daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olması içindir.Sizler mutlu, sağlıklı ve başarılı oldukça toplumumuzda aynı oranda şekillenecek ve daha güçlü bir nesil ortaya çıkacaktır.Karnelerinizi aldınız ve iki haftalık bir tatile gireceksiniz. Tatilde bol bol oyunlar oynayın, eğlenin, dinlenin.Dinlenmek boşa vakit geçirmek değil sevdiğiniz ve kişisel gelişiminize katkı sunacak etkinler yapmaktır.

Toplumun bilgili, kültürlü ve aydın bireylerine dönüşebilmeniz için kendi tercihlerinize uygun kitaplar okumayı da ihmal etmemelisiniz.Hepinize eğlenceli bir tatil diliyorum…” dedi.Tüm öğretmen  ve  öğrencilerimizin kendilerine ve sevdiklerine zaman ayıracakları bu tatil dönemini sağlıklı ve mutlu bir şekilde tamamlamalarını diliyoruz. 

Kaynak:http://ikizdere.meb.gov.tr/

2018-2019 Eğitim öğretim yılı 1.yarıyıl karne töreni Atatürk İlkokulunda yapıldı. Öğrencilerin karneleri Milli Eğitim Şube Müdürü Selami ÖNER ve Okul Müdürü Haci Ali ÖZTÜRK tarafından verildi. Şube Müdürü Selami ÖNER öğrencilere :" Sevgili Çocuklar, eğitim-öğretim yılının birinci dönemini hep birlikte huzur içinde tamamladık. Eğitim sistemi içinde görev yapan bizlerin ana hedefinde sizler varsınız.Bütün gayretimiz, sizlerin daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olması içindir.Sizler mutlu, sağlıklı ve başarılı oldukça toplumumuzda aynı oranda şekillenecek ve daha güçlü bir nesil ortaya çıkacaktır.Karnelerinizi aldınız ve iki haftalık bir tatile gireceksiniz. Tatilde bol bol oyunlar oynayın, eğlenin, dinlenin.Dinlenmek boşa vakit geçirmek değil sevdiğiniz ve…
Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Haberi Değerlendirin

Okuyucuların Habere İlgisi - 93%

93%

Toplam Puan

Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Kullanıcı Oyu: 4.03 ( 5 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler