İkizdere Köy ve Yaylaları Artık Elektriksiz Kalmıyor

01.02.2019

219 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere Köy ve Yaylaları Artık Elektriksiz Kalmıyor

Sarp bir coğrafyada bulunan İkizdere ilçesinde abonelerinin karanlıkta kalmaması için mücadele eden ÇEDAŞ ekiplerinin çalışması takdir ediliyor.

Kış şartlarının da uzun sürdüğü İkizdere’nin birçok köyündeki aboneye arıza gidermek için gerektiğinde saatlerce giderek çalışma yapan İkizdere ÇEDAŞ çalışanları halka yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyor. Elektrik direklerinde kopan enerji hatlarına kısa sürede müdahale ederek yoğun bir tempoda çalışan arıza ekibi tecrübeli eleman yetersizliğinin eksikliğini yaşıyor.

Rize’nin fiziki olarak en büyük ilçesi olan İkizdere’de birçok mahalle ve köyden başka birçok Yaylaya da elektrik hizmeti veriliyor.

İkizdere Köy ve Yaylaları Artık Elektriksiz Kalmıyor
İkizdere Köy ve Yaylaları Artık Elektriksiz Kalmıyor

Haber:İsmet KÖSOĞLU

Kaynak:http://www.ikizdere.net

Sarp bir coğrafyada bulunan İkizdere ilçesinde abonelerinin karanlıkta kalmaması için mücadele eden ÇEDAŞ ekiplerinin çalışması takdir ediliyor. Kış şartlarının da uzun sürdüğü İkizdere’nin birçok köyündeki aboneye arıza gidermek için gerektiğinde saatlerce giderek çalışma yapan İkizdere ÇEDAŞ çalışanları halka yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyor. Elektrik direklerinde kopan enerji hatlarına kısa sürede müdahale ederek yoğun bir tempoda çalışan arıza ekibi tecrübeli eleman yetersizliğinin eksikliğini yaşıyor. Rize’nin fiziki olarak en büyük ilçesi olan İkizdere’de birçok mahalle ve köyden başka birçok Yaylaya da elektrik hizmeti veriliyor. İkizdere Köy ve Yaylaları Artık Elektriksiz Kalmıyor Haber:İsmet KÖSOĞLU Kaynak:http://www.ikizdere.net
Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Haberi Değerlendirin

Habere Okuyucu İlgisi - 92%

92%

Toplam Puan

Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Kullanıcı Oyu: 4.29 ( 7 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler