İkizdere Milli Eğitim Müdürü Halk Eğitim Kurslarını Ziyaret Etti

15.01.2019

177 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere Milli Eğitim Müdürü Halk Eğitim Kurslarını Ziyaret Etti

İkizdere kültür merkezi binasında bulunan Halk Eğitim Merkezi kurslarını ziyaret eden İkizdere Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ kursiyerlerin yaptığı çalışmaları inceledi ve onlarla istişarede bulundu.

Kurs öğretmenlerinden de bilgi aldı. Halk Eğitim kurslarının önemini belirten Adem GÜNDÜZ; “Bu kurslar bizim halkımıza açılan penceremizdir. Burada insanımız yeni nitelikler kazanıyor. Aile bütçesine katkıda bulunuyor. Bir şeyi başarabilmenin mutluluğunu yaşıyor. Bu çok güzel birşey.. her zaman her türlü desteği vermeye hazırız…” dedi.

Kursiyerlerde teşekkür ederek güzel bir ortamda kurs aldıklarını ve bir çok yönden kendilerini geliştirdiklerini belirttiler.

Kaynak:http://ikizdere.meb.gov.tr

İkizdere kültür merkezi binasında bulunan Halk Eğitim Merkezi kurslarını ziyaret eden İkizdere Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ kursiyerlerin yaptığı çalışmaları inceledi ve onlarla istişarede bulundu. Kurs öğretmenlerinden de bilgi aldı. Halk Eğitim kurslarının önemini belirten Adem GÜNDÜZ; "Bu kurslar bizim halkımıza açılan penceremizdir. Burada insanımız yeni nitelikler kazanıyor. Aile bütçesine katkıda bulunuyor. Bir şeyi başarabilmenin mutluluğunu yaşıyor. Bu çok güzel birşey.. her zaman her türlü desteği vermeye hazırız..." dedi. Kursiyerlerde teşekkür ederek güzel bir ortamda kurs aldıklarını ve bir çok yönden kendilerini geliştirdiklerini belirttiler. İkizdere Milli Eğitim Müdürü Halk Eğitim Kurslarını Ziyaret Ettiİkizdere Milli Eğitim Müdürü Halk Eğitim Kurslarını Ziyaret…
Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Haberi Değerlendirin

Habere Okuyucu İlgisi - 93%

93%

Toplam Puan

Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Kullanıcı Oyu: 4.71 ( 4 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler