İkizdere Sağlık Ocağında Uzman Hekim Sıkıntısı

16.09.2018

426 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere Sağlık Ocağında Uzman Hekim Sıkıntısı

İkizdere Hakkı Ekşi Sağlık Merkezinde Uzman Doktor yok. Raporlu hastaların ilacını pratisyen hekimler vermeyince yaşlı hastalar Rize’ye sevk ediliyor.

İkizdere Hakkı Ekşi Sağlık Merkezinde Uzman Hekim olmaması yaşlı hastaları zor durumda bırakıyor. Sağlık Merkezindeki Pratisyen Hekimlerin uzman doktorların yazdığı raporlu ilaçları yazmadığını söyleyen yaşlı hastalar ’biz yaşlı hastalar sıkıntı çekiyoruz.

Daha önce uzman hekimlerin verdiği raporlarla aldığımız ilaçları rapor süresi dolduğu için görevdeki Pratisyen Hekimler yazamıyor ve bizi yeniden rapor almak için Rize’deki hastanelere uzman doktora gönderiyorlar. İlaçlarımızı sürekli kullanmak mecburiyetindeyiz. İkizdere’den Rize’ye yaşlı ve hasta olduğumuz için gitmekte zorlanıyoruz. Hiç değilse haftada 2 gün İkizdere’ye Uzman Hekim gelmesi bizim için çok iyi olacak. İlçemizdeki seçilmişlere defalarca söyledik ama sonuç alamadık ’dediler.

 

 

Haber:İsmet KÖSOĞLU

İkizdere Hakkı Ekşi Sağlık Merkezinde Uzman Doktor yok. Raporlu hastaların ilacını pratisyen hekimler vermeyince yaşlı hastalar Rize’ye sevk ediliyor. İkizdere Hakkı Ekşi Sağlık Merkezinde Uzman Hekim olmaması yaşlı hastaları zor durumda bırakıyor. Sağlık Merkezindeki Pratisyen Hekimlerin uzman doktorların yazdığı raporlu ilaçları yazmadığını söyleyen yaşlı hastalar ’biz yaşlı hastalar sıkıntı çekiyoruz. Daha önce uzman hekimlerin verdiği raporlarla aldığımız ilaçları rapor süresi dolduğu için görevdeki Pratisyen Hekimler yazamıyor ve bizi yeniden rapor almak için Rize’deki hastanelere uzman doktora gönderiyorlar. İlaçlarımızı sürekli kullanmak mecburiyetindeyiz. İkizdere’den Rize’ye yaşlı ve hasta olduğumuz için gitmekte zorlanıyoruz. Hiç değilse haftada 2 gün İkizdere’ye Uzman Hekim gelmesi bizim…
Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz...

Haberin Değerlendirmesi

Okuyucuların Habere İlgisi - 93%

93%

Toplam Puan

Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz...

Kullanıcı Oyu: 4.77 ( 7 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler