İkizdere’de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti

24.03.2019

230 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere’de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti

MEB 2023 Eğitim Vizyonu “Toplum temelli erken çocukluk eğitimi” kapsamında Atatürk İlkokulu anasınıfı  öğrencileri okul öncesi öğretmenleri  Dilek ÖNER ve Emine TERZİ refakatinde ilçemiz Çarşı mahallesinde yalnız yaşayan yaşlı teyzemiz   Hüsniye ÇİL´i evinde ziyaret ettiler,  elini öptüler.

İkizdere’de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti

Hüsniye teyzeye çocuklar kendi elleriyle topladıkları çiçekleri verdiler. Hüsniye teyze çocukları karşısında görünce çok heyecanlandı. Duygularını şöyle ifade etti:  ”Onların minik ellerinden çiçek almak beni gururlandırdı. Son zamanlarda yaşlıları pek ziyaret eden kalmadı. Böyle bir davranış beni çok mutlu etti. Öğrencilerimize ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Bir an olsun bana yalnızlığımı unutturdular.”

Daha sonra öğrenciler yanlarında götürdükleri çeşitli hediyeleri Hüsniye teyzeye verdiler. Değerler eğitimi bakımından çok yararlı olan bu etkinliği gerçekleştiren öğretmenlerimiz Dilek ÖNER ve Emine TERZİ’ye teşekkür ediyoruz.

İkizdere’de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti

Kaynak: http://ikizdere.meb.gov.tr/

MEB 2023 Eğitim Vizyonu "Toplum temelli erken çocukluk eğitimi" kapsamında Atatürk İlkokulu anasınıfı  öğrencileri okul öncesi öğretmenleri  Dilek ÖNER ve Emine TERZİ refakatinde ilçemiz Çarşı mahallesinde yalnız yaşayan yaşlı teyzemiz   Hüsniye ÇİL´i evinde ziyaret ettiler,  elini öptüler. İkizdere'de Çocuklarımız Hüsniye Teyzeyi Ziyaret Etti Hüsniye teyzeye çocuklar kendi elleriyle topladıkları çiçekleri verdiler. Hüsniye teyze çocukları karşısında görünce çok heyecanlandı. Duygularını şöyle ifade etti:  ''Onların minik ellerinden çiçek almak beni gururlandırdı. Son zamanlarda yaşlıları pek ziyaret eden kalmadı. Böyle bir davranış beni çok mutlu etti. Öğrencilerimize ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Bir an olsun bana yalnızlığımı unutturdular.'' Daha sonra öğrenciler yanlarında götürdükleri…
Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Haberi Değerlendirin

Habere Okuyucu İlgisi - 93%

93%

Toplam Puan

Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Kullanıcı Oyu: 4.76 ( 5 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler