İkizdere’nin Yeni Belediye Başkanından ”Turizm Vurgusu”

05.04.2019

223 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere’nin Yeni Belediye Başkanından ”Turizm Vurgusu”

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde İkizdere Belediye Başkanlığına seçilen Hakan Karagöz teşekkür mesajı yayınladı.

İkizdere’nin yeni Belediye Başkanı Hakan Karagöz teşekkür mesajında şu ifadeleri kullandı:

TEŞEKKÜRLER İKİZDERE

Değerli İkizdereli hemşehirlerimizden aldığım takdir ve yetki ile ilçemizi güçlendirmeye, güzelleştirmeye, halkımıza iyi hizmet ederek, sorunları ile yakından ilgileneceğiz.

“ İKİZDERE İÇİN TURİZM ” hedefimiz doğrultusunda ilerleyerek, İlçemizi turizmin parlayan yıldızı olması yolunda çaba göstereceğiz. Projelerimizi hayata geçirmek için çok çalışacağız,vakit kaybetmeyeceğiz.

Bu vesileyle siz değerli hemşehrilerime en içten selam, saygı ve sevgilerimi sunarken, daha mutlu insanların yaşadığı bir ilçe olacağız.

Gününüz aydın, haftanız mutlu baharınız kutlu olsun.

Hakan KARAGÖZ – İkizdere Beldiye Başkanı

Kaynak:http://www.ikizdere.net

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde İkizdere Belediye Başkanlığına seçilen Hakan Karagöz teşekkür mesajı yayınladı. İkizdere’nin yeni Belediye Başkanı Hakan Karagöz teşekkür mesajında şu ifadeleri kullandı: TEŞEKKÜRLER İKİZDERE Değerli İkizdereli hemşehirlerimizden aldığım takdir ve yetki ile ilçemizi güçlendirmeye, güzelleştirmeye, halkımıza iyi hizmet ederek, sorunları ile yakından ilgileneceğiz. “ İKİZDERE İÇİN TURİZM ” hedefimiz doğrultusunda ilerleyerek, İlçemizi turizmin parlayan yıldızı olması yolunda çaba göstereceğiz. Projelerimizi hayata geçirmek için çok çalışacağız,vakit kaybetmeyeceğiz. Bu vesileyle siz değerli hemşehrilerime en içten selam, saygı ve sevgilerimi sunarken, daha mutlu insanların yaşadığı bir ilçe olacağız. Gününüz aydın, haftanız mutlu baharınız kutlu olsun. Hakan KARAGÖZ - İkizdere Beldiye…
Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Haberi Değerlendirin

Habere Okuyucu İlgisi - 88%

88%

Toplam Puan

Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Kullanıcı Oyu: 4.34 ( 5 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler