Kaymakamımız Sn. Adem Topaca’nın Veda Mesajı

29.06.2018

460 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kaymakamımız Sn. Adem Topaca’nın Veda Mesajı
Değerli İkizdereli Hemşehrilerim,
9 Kasım 2017 tarihinde başladığım İkizdere Kaymakam Vekilliği görevimden yabancı dil kursuna katılmak üzere bugün itibariyle ayrılıyorum.
Yaklaşık sekiz  aylık vekaletim boyunca Karadeniz Bölgesinin  en güzel ilçelerinden biri olan ilçemizde hizmet etmekten ve burada yaşayan vatandaşlarımızı yakından tanımaktan çok memnun oldum .
Görevim esnasında benden bilgi, tecrübe ve yardımlarını esirgemeyen Sayın Valimize; meslek büyüğümüz mülki idare amirlerimize; gösterdikleri yakın ilgi ve özverili çalışmalarından dolayı kurum amirlerimize ve mesai arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyor; güvenini, muhabbetini, sevgisini, dostluğunu, samimiyetini her zaman hissettiren İkizdereli Hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.
İkizdere’de görev yapmanın, İkizdereli siz hemşehrilerimize  hizmet etmenin onurunu yaşadım ve bu onuru ömür boyu taşıyacağım.
Bu duygu ve düşüncelerle en kısa sürede, en güzel vesilelerle tekrar görüşmek dileğiyle siz değerli İkizdereli hemşehrilerime ve çalışma arkadaşlarıma veda ediyor, haklarınızı helal etmenizi diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Allah’a emanet olunuz.
Değerli İkizdereli Hemşehrilerim, 9 Kasım 2017 tarihinde başladığım İkizdere Kaymakam Vekilliği görevimden yabancı dil kursuna katılmak üzere bugün itibariyle ayrılıyorum. Yaklaşık sekiz  aylık vekaletim boyunca Karadeniz Bölgesinin  en güzel ilçelerinden biri olan ilçemizde hizmet etmekten ve burada yaşayan vatandaşlarımızı yakından tanımaktan çok memnun oldum . Görevim esnasında benden bilgi, tecrübe ve yardımlarını esirgemeyen Sayın Valimize; meslek büyüğümüz mülki idare amirlerimize; gösterdikleri yakın ilgi ve özverili çalışmalarından dolayı kurum amirlerimize ve mesai arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyor; güvenini, muhabbetini, sevgisini, dostluğunu, samimiyetini her zaman hissettiren İkizdereli Hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. İkizdere’de görev yapmanın, İkizdereli siz hemşehrilerimize  hizmet etmenin onurunu yaşadım ve bu onuru…
Lütfen Konuyu Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz (Oylayınız)...

Haberin Değerlendirmes

Konuya Okuyucu İlgisi - 94%

94%

Toplam Konu Puanı

Lütfen Konuyu Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz (Oylayınız)...

Kullanıcı Oyu: 4.78 ( 6 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler