İkizdere İlçesinde Bir İlk,Köyde Bayan Muhtar Adayı

17.01.2019

334 Kişi Okumuş

1 Yorum

İkizdere İlçesinde Bir İlk,Köyde Bayan Muhtar Adayı

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’nın da dede köyü olan Eskice Köyü Muhtarlığına ilk kez bir Bayan Muhtar adayı oldu. Eskice Köyünün daha iyi hizmet alması ve güzel çalışmalar yapmak için Muhtar adayı olduğunu söyleyen Keziban Şahin ’Köyüm de bu zamana kadar gözle görülür bir çalışma olmadı.

Köyümü çok seviyorum bu yüzden artık hizmet görmeli bu topraklar diyerek aday olmaya karar verdim. Köyde yapacağım işler olacak. Eskice Köyümüz Kış turizminde önemli bir merkez olabilir. Bu konuda çalışma olmalı ama bugüne kadar yapılmadı. Eskice Köyümüzde kaliteli bal üretilmekte ama tek eksiğimiz reklam bundan dolayı Eskice Köyünün şifalı balının da tanıtımını yaparak üretimi arttırılması konusunda çalışmam olacak. Köyümüz de eksik çok orda yaşayan biri olarak bütün eksiklerin farkındayım ve birçok güzel proje ile adayım.

Özellikle bütün bayan kardeşlerimden destek bekliyorum. Muhtarlık süreci zor bir süreçtir. Kazanmak da var kaybetmek de. Ama asıl kaybedilmemesi gereken insanlıktır. Bu süreç içinde bütün adaylar yarışır çünkü hepsi kazanmak ister. Ama sırf kazanabilmek için bazı değerleri kaybetmeyi göze almak ne kadar doğrudur bilemiyorum. Çirkinleşmeden saygı çerçevesinde çalışmaları sürdürmek önemli bir çizgidir ‘’dedi.

İkizdere İlçesinde Bir İlk,Köyde Bayan Muhtar Adayı
İkizdere İlçesinde Bir İlk,Köyde Bayan Muhtar Adayı
Keziban Şahin

Haber:İsmet KÖSOĞLU – Kaynak:http://www.ikizdere.net/

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’nın da dede köyü olan Eskice Köyü Muhtarlığına ilk kez bir Bayan Muhtar adayı oldu. Eskice Köyünün daha iyi hizmet alması ve güzel çalışmalar yapmak için Muhtar adayı olduğunu söyleyen Keziban Şahin ’Köyüm de bu zamana kadar gözle görülür bir çalışma olmadı. Köyümü çok seviyorum bu yüzden artık hizmet görmeli bu topraklar diyerek aday olmaya karar verdim. Köyde yapacağım işler olacak. Eskice Köyümüz Kış turizminde önemli bir merkez olabilir. Bu konuda çalışma olmalı ama bugüne kadar yapılmadı. Eskice Köyümüzde kaliteli bal üretilmekte ama tek eksiğimiz reklam bundan dolayı Eskice Köyünün şifalı balının da tanıtımını yaparak üretimi…
Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Haberi Değerlendirin

Habere Okuyucu İlgisi - 93%

93%

Toplam Puan

Lütfen Haberi Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin...

Kullanıcı Oyu: 4.33 ( 5 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

admin
17 Ocak 2019 - 6:32 am

Hayrlı olur inşşAllah

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler

sex shop