İkizdere Çağrankaya Kar Yürüyüşü

15.02.2019

338 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkizdere Çağrankaya Kar Yürüyüşü

İkizdere’de Çağrankaya Kar Yürüyüşü sosyal sorumluluk projeleri kapsamında İkizdere de Turizm İkizdere’nin turizmdeki yeri konularında uzmanların katılımı ile Turizm Paneli yapılacak.

22 Şubat 2019 tarihinde İkizdere Kültür Merkezi Konferans Salonunda saat 15.oo yapılacak programın Moderatörlüğünü Gazeteci İsmet Kösoğlu yapacak. İkizdere-Turizm Panelinde konuşmacı olarak Turizmci-Yazar RİDOS Genel Müdürü Cemal Akın, Turizmci-Fotoğraf Sanatçısı Gülcan Acar ve Jeofizik Mühendisi İş adamı Kadem Ekşi katılacak.

İkizdere Vadisinin sosyal ve ekonomik yönden kurtuluşu gözüyle bakılan 12 Ay Turizm gelişmesine çözüm yolları konulu panele İkizdere halkının ve Çağrankaya Kar Yürüyüşü katılımcılarının ilgi göstermesi bekleniyor.

İkizdere Çağrankaya Kar Yürüyüşü
İkizdere Çağrankaya Kar Yürüyüşü

Haber:İsmet KÖSOĞLU

Kaynak:http://www.ikizdere.net

İkizdere’de Çağrankaya Kar Yürüyüşü sosyal sorumluluk projeleri kapsamında İkizdere de Turizm İkizdere’nin turizmdeki yeri konularında uzmanların katılımı ile Turizm Paneli yapılacak. 22 Şubat 2019 tarihinde İkizdere Kültür Merkezi Konferans Salonunda saat 15.oo yapılacak programın Moderatörlüğünü Gazeteci İsmet Kösoğlu yapacak. İkizdere-Turizm Panelinde konuşmacı olarak Turizmci-Yazar RİDOS Genel Müdürü Cemal Akın, Turizmci-Fotoğraf Sanatçısı Gülcan Acar ve Jeofizik Mühendisi İş adamı Kadem Ekşi katılacak. İkizdere Vadisinin sosyal ve ekonomik yönden kurtuluşu gözüyle bakılan 12 Ay Turizm gelişmesine çözüm yolları konulu panele İkizdere halkının ve Çağrankaya Kar Yürüyüşü katılımcılarının ilgi göstermesi bekleniyor. İkizdere Çağrankaya Kar Yürüyüşü Haber:İsmet KÖSOĞLU Kaynak:http://www.ikizdere.net
Lütfen Etkinliği Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz....

Etkinliği Değerlendirin

Etkinliğe Okuyucu İlgisi - 94%

94%

Toplam Puan

Lütfen Etkinliği Yıldızlara Tıklayarak Değerlendiriniz....

Kullanıcı Oyu: 4.6 ( 6 Toplam Oy)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İkizdere Haberleri İkizdere Bilgileri İkizdere Firma Rehberi İkizdere Otomobil İlanları İkizdere Emlak İlanları İkizdere Fırsat Alışveriş İkizdere Resim Galerisi İkizdere Video Galerisi İkizdere Etkinlikler İkizdere Biyografiler İkizdere Dini Bilgiler

sex shop