İP’İN İPİ KOPARSA! « ikizdere Sitesi

27 Mayıs 2022 - 00:00

Rizede yayınlanan ilk renkli gazete ViraHaberin kurucusuyum 5 sene baş yazarlığını yaptım. İLESAM' a üyeyim Rize Temsilciliğini yaptım... Ressam ve şairim ...Bir çok sivil toplum kuruluşunda üyeyim. Çaykurdan emekliyim. Kişisel üç sergi açtım. Karma iki sergiye katıldım. Amatör olarak fotograf etkinliklerim var.Aklıma gelmeyen bir sürü faaliyet... Yirmi dört saatin yetmediği bir insan.

Hacaloglu

İP’İN İPİ KOPARSA!

İP’İN İPİ KOPARSA!
Son Güncelleme :

03 Eylül 2021 - 21:15

3 Okunma

Kirli bir tezgah adım adım kurulmaya çalışılıyor. Tetikçiler provokatörler, kumpasçılar maalesef iş başında. Çok büyük bir provakasyon Rizeli hemşerilerimizin sağduyusu sayesinde ucuz atlatıldı! Rizeliler demokratik tepkilerini ortaya koyarken asla şiddete müracaat etmedikleri gibi Sayın Akşener’in korumaları tarafından tartaklandılar!

Ülkenin Cumhurbaşkanına katil benzetmesi yapıp, iki gün sonra onun en çok destek gördüğü, en çok sevildiği ilde, baba ocağında böyle bir program hangi maksatla düzenledi? Bunun adı provakasyon değil de nedir?

Tüm Rize ne olduğunu gördü ve biliyor. Bindirilmiş kıtalar provakasyon yaptılar, vatandaşlarımıza saldırdılar, yetmedi bir mağduriyet edebiyatı başlattılar.

Ardından Rize’de bir başka ve çok sevilen isim Muhammed AVCI’ya bir linç kampanyası başlatılarak hedef aldılar! Ama Rizeliler İP’in mağduriyet hesaplarını boşa çıkardı.

Siyasetçi bu ülkenin her yerine ziyaret yapabilir. Eleştiri anlamında saygısı içinde her şeyi dile getirebilir. Fakat Sayın Cumhurbaşkanını Netanyahu’ya benzettikten sonra Rize ziyareti yapmak  hesaplı planlı bir girişimdir.

Çevre illerden teşkilatlarını, bindirilmiş kıtalarını toplayıp Rizeli kardeşlerimize hakaret edip darp ettiler. Durumun açık bir şekilde böyle olmasına rağmen mağduriyet edebiyatı ile saldırmaya devam ettiler.

İP’ini koparan, kendi halkını aşağılama küstahlığından kurtulamayan Can Ataklı yeni bir müptezelliğe imza attı. Nefret diliyle saldıran bu müptezel provakatif bir şekilde tehdit dilini kullanmaktan çekinmedi. Güzel insanım hiçbir zaman provokasyona geçit vermedi, vermeyecek.

Ülkenin yetiştirdiği en önemli liderlerden birisine memleketine gitmeden önce en ağır hakareti yapacaksınız, yani provakasyonun en kabasını planlayacaksınız, yetmeyecek gittiğiniz ilde tepki gösteren vatandaşlara saldıracaksınız sonra da mağdura yatacaksınız.

Sayın Akşener Cumhurbaşkanı adayı olarak daha öncede Rize’ye geldi ve hiçbir olay yaşanmadı.

Şimdi ne oldu sorusunu İP’i beline dolananlara sormak lazım.

PKK’nin diliyle, Siyonistin eliyle dönmeye başladı İP.

Ve İP koptu tabiri çaizse. Nereye savrulacağını hep beraber göreceğiz

Metin TOPÇU

23.5.2021- Çekmeköy

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.