“NE OLDU PAŞİNYAN” « ikizdere Sitesi

19 Mayıs 2022 - 11:09

Rizede yayınlanan ilk renkli gazete ViraHaberin kurucusuyum 5 sene baş yazarlığını yaptım. İLESAM' a üyeyim Rize Temsilciliğini yaptım... Ressam ve şairim ...Bir çok sivil toplum kuruluşunda üyeyim. Çaykurdan emekliyim. Kişisel üç sergi açtım. Karma iki sergiye katıldım. Amatör olarak fotograf etkinliklerim var.Aklıma gelmeyen bir sürü faaliyet... Yirmi dört saatin yetmediği bir insan.

Hacaloglu

“NE OLDU PAŞİNYAN”

“NE OLDU PAŞİNYAN”
Son Güncelleme :

23 Ekim 2021 - 20:46

1 Okunma

Tepede İHA’larımız, SİHA’larımız, Savaşan Şahinlerimiz, ensede Milli İstihbaratımız, karşılarında yurt içinde yurt dışında kahraman Mehmetçiğimiz. Zalim, alçak ve hain PKK bitti bitecek. Toplam terörist sayısı 200’ün altına düştü, çok yakın gelecekte 10’lu sayılara düşecek ve yok olup gidecekler.

Çok ağır bedeller ödedik bugüne gelene kadar. “Dolar aldı başını gidiyor” diyenler gelinen noktada neyin başarıldığının farkına bile değiller. Hemen hemen her gün yüreğimizi paralayan acılar yaşamıyoruz. Şükürler olsun ki devletimiz ortaya konulan sarsılmaz irade sayesinde PKK’yı ezdikçe eziyor, adeta belini kırıyor. Yurt içinde veya dışında herhangi bir yerleşim yerine adım atamayan bu alçak örgüt mensupları Bölge halkının kazanılan güveni sayesinde kımıldayamaz hale geldi.

Karabağ savaşında Ermenilerin yardımına koşan alçak örgüt mensupları orada yedikleri demirden darbelerle ne yapacağını şaşırdılar Irak’ın kuzeyinde, Suriye’de, Yurdumuzun her noktasında kaçacak delik aramaktadırlar. PKK’nın bitmesinin, yok olup gitmesinin bir başka sebebi de bana göre FETÖ alçak örgütünün başarılı bir şekilde deşifre edilmesidir.

Yunan’a sığınan o alçaklar aldıkları istihbaratı Mehmetçiğimiz değil Amerika’ya, Avrupa’ya aktarıyorlardı. Kuyruğu koparılan yılan FETÖ mensupları başarılı operasyonlarla çökertilince PKK ile mücadele nispeten kolay hale geldi. Azerbaycan Cumhurbaşkanın o sözünü hiç unutmadık. “Ne Oldu Paşinyan, Reks Edirdin” demişti! Şimdi PKK’nın ağa babalarına bu sözü demenin tam da zamanıdır.

Akıttıkları kanda boğulan alçakların danışanları karalar bağlamak üzeredirler. İstedikleri kadar silah, araç gereç versinler. Asla ve asla başaramayacaklar. Mehmetçiğimizim demir yumruğu akıllarını başlarından alacak ve tarihin tozlu sayfalarında ihanetlerinin bedeli kalın harflerle yazılacaktır. Ordumuzun önemli bir bölümü doğuda, yurdun her yerinde, Kuzey Irak’ta, Suriye’de kaç yıldır kışlasını terk etmiş, teröristlere göz açtırmamaktadır.

Bu durumun maddi karşılığı vardır. Zeytin Dalı, Fırat Kalkanı, Barış Pınarı adları verilen savaşlarda canlarımız gitti maddi ve manevi çok bedeller ödedik. Rahatımızın, huzurumuzun, düzenimizin, yurdumuzun korunması, kollanması her şeye değerdir. Vatanımız için her türlü bedel ödemeye değerdir.

 

Selam ve dua ile.

Metin TOPÇU

22.10.2021

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.